Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Корисні посилання

Асоціація міст України

У Запорізькій області посилюють контроль за перевезеннями у приміському транспорті

Сьогодні на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке пройшло під керівництвом голови ЗОДА Олександра Старуха, було прийнято рішення посилити контроль за пасажирськими перевезеннями у приміському громадському транспорті. Цього вимагає складна епідеміологічна ситуація, яка ускладняється з кожним днем. За даними епідеміологічного розслідування, 67% захворілих інфікувались внаслідок контакту із лабораторно-підтвердженими випадками. Тому обласна влада посилює обмеження для місць масового скупчення людей, і особливо – громадського транспорту. 

-Дослідження епідситуації у Запорізькій області показує, що переважна частина захворілих користувалась громадським транспортом. І саме тому протиепідемічним обмеженням на транспорті має бути приділена максимальна увага влади, - наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух. 

За результатами обговорення ситуації регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області прийняла рішення з 28 жовтня заборонити користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях, особам які не мають документів про повну або часткову вакцинацію; негативного ПЛР-тесту, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, проведеного не більш як за 72 години до дня поїздки; свідоцтва про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). 

Перевізникі зобов´язані інформувати пасажирів про введені обмеження. В разі виявлення у громадському приміському транспорті пасажирів без відповідних документів штраф сплачуватиме не перевізник, а порушник. 

Контроль за дотриманням обмежень на транспорті здійснюватимуть правоохоронці - Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

https://www.zoda.gov.ua/news/57809/u-zaporizkiy-oblasti-posiljujut-kontrol-za-perevezennyami-u-primiskomu-transporti.html

Дата розміщення - 26.10.2021 19:18
Переглядів- 55