Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Список працівників апарату міської ради та її виконавчого комітету та виконавчих органів ради

Апарат міської ради та її виконавчого комітету

№ з/п

П.І. по Б.

Посада

Тел.

 1

Матвєєв 
Євгеній
Сергійович

Міський голова

7-61-27

 2

Ручка 
Ірина
Іванівна

Секретар ради

7-61-21

 3

Малиш 
Сергій
Григорович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7-61-28

 4

Петелько 
Сергій
Миколайович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7-61-26

 

 5

Лушнікова
Наталія
Володимирівна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7-55-85

 6

Торопова 
Наталія
Анатоліївна

Керуюча справами виконкому

7-61-23

 7

Волик 
Яна
Миколаївна

Начальник юридичного відділу

7-61-29

 8

Бурбан
Тетяна
Василівна

Провідний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу

7-55-86

 9

Терещенко
Марина
Олексіївна

Головний спеціаліст з питань публічних закупівель

7-61-22

 10

Білоцерковець 
Ірина
Павлівна

Начальник відділу обліку та звітності - головний бухгалтер

6-18-34

 11

Зволинська 
Олена
Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу обліку та звітності

6-19-70

 12

Швец
Ольга
Павлівна

Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності

---

 13

 

Провідний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів відділу обліку та звітності

 

 14

Сергієнко 
Галина
Михайлівна

Начальник відділу з земельних питань

7-61-61

 15

Флорко 
Лілія
Миколаївна

Провідний спеціаліст - землевпорядник

7-61-61

 16

Сидоренко 
Тетяна
Петрівна

Начальник відділу архітектури, містобудування, капітального будівництва та енергоефективності

7-61-19

 17

Ткаченко
Анна
Олександрівна

Провідний спеціаліст з питань будівництва та архітектури

 

 18

Кемеров 
Григорій
Володимирович

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту

7-61-25

 

 

 19

Сірівля 
Вікторія
Вікторівна

Головний спеціаліст з питань екології

7-61-29

 20

 

Начальник відділу житлово-комунального господарства

 

 21

 

Провідний спеціаліст з питань комунального господарства

 

 22

Редько 
Таїсія
Іванівна

Провідний спеціаліст з питань благоустрою

6-61-16

 23

Лемякін
Ігор
Сергійович

Провідний спеціаліст-економіст з питань комунального господарства

 

 24

Пірогова 
Наталія
Валентинівна

Провідний спеціаліст з питань обліку, розподілу та приватизації житлового та комунального фонду (ОРПЖКФ)

6-38-37

 25

Піскун 
Світлана
Димитрівна

Провідний спеціаліст з питань торгівлі та захисту прав споживачів

7-61-22

 26

Сеник 
Анна
Сергіївна

Начальник відділу організаційної та інформаційної роботи

7-61-20

 27

Артюхова 
Алла
Олександрівна

Головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

7-61-20

 28

Платонова 
Світлана Василівна

Діловод ради

7-61-67

 29

Герасименко 
Наталія
Михайлівна

Секретар керівника

7-54-00

 30

Левченко 
Олена
Михайлівна

Архіваріус

6-49-01

 31

Будко 
Олена
Федорівна

Кур'єр виконкому

-

 32

Тьомкін 
Микола
Іванович

Водій виконкому

7-54-00

 33

Решетняк 
Лариса
Петрівна

начальник відділу ЦНАП апарату міської ради та її виконавчого комітету

7-64-60

 34

Худолій 
Анастасія
Миколаївна

Адміністратор відділу ЦНАП

7-61-83

 

 35

Брик 
Юлія
Станіславівна

Адміністратор відділу ЦНАП

7-61-83

 36

Горпинич 
Сергій
Сергійович

Державний реєстратор відділу ЦНАП

7-64-60

 37

Дупленко 
Ірина
Михайлівна

Державний реєстратор відділу ЦНАП

7-64-60

 38

Литвин 
Любов
Антонівна

Провідний спеціаліст з питань Державної реєстрації актів цивільного стану відділу ЦНАП

6-48-44

 39

Видиш
Тетяна
Миколаївна

Адміністратор відділу ЦНАП

6-48-44

 40

Кравцова 
Інна
Олександрівна

Адміністратор відділу ЦНАП

7-64-60

 41

 

Провідний спеціаліст відділу ЦНАП

 

 42

 

Спеціаліст І категорії відділу ЦНАП

 

 43

Якущенко 
Галина
Павлівна

Інспектор військового обліку

6-18-30

 44

Науменко 
Тетяна
Євгенівна

Інспектор військового обліку

6-18-30

 45

Сохань
Наталія
Федорівна

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

7-61-24

 46

Бакарджиєва
Юлія
Володимирівна

Провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

7-61-24

 47

Люта 
Наталія
Вікторівна

Прибиральниця службових приміщень

-

 48

Миронова 
Наталія
Євгеніївна

Прибиральниця службових приміщень

-

 49

Іванова
Вікторія
Валеріївна

Оператор комп’ютерного набору ІІ категорії

 

 

Виконавчий орган - Фінансовий відділ Дніпрорудненської міської ради

№ з/п

П.І. по Б.

Посада

Тел.

1

Олена
КУДЛАЙ

Начальник фінансового відділу ДМР

 

7-61-17

2

Ірина
ФЕДОСЄЄВА

Головний спеціаліст фінансового відділу ДМР

 

6-26-74

3

Олена
ЗАСЯДЬКО

Головний спеціаліст фінансового відділу ДМР

 

6-26-74

 

4 Валерія
КАЗАНЦЕВА
Головний спеціаліст фінансового відділу ДМР 6-26-74

 

Виконавчий орган - Служба у справах дітей Дніпрорудненської міської ради

№ з/п

П.І. по Б.

Посада

Тел.

1

Джемела
Ніна
Петрівна

Начальник служби у справах дітей

7-50-57

2

Орлова
Ірина
Вячеславівна

Спеціаліст служби у справах дітей