Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Пятидесятая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 50 сесії від 24.10.2013.doc

01 Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року
02 Про стан боротьби зі злочинністю і профілактики правопорушень на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення
03 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про внесення доповнення до рішення сорокової сесії Дніпрорудненської міської ради від 28.02.2013 № 16 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2013 - 2014 роках способом викупу та за конкурсом»
06 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
07 Про надання дозволу керівництвам комунальних дошкільних навчальних закладів на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
08 Про передачу в оренду земельної ділянки для реконструкції об’єкту незавершеного будівництва крамниці «Вікторія» під нежитлове приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна, будинок 7а, ПП «Гейз»
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за адресою: м.Дніпрорудне, ОК «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 58 гр. Папку В.В.
10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54-з, гр. Винник О.О.
11 Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.07.2013 № 42 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: м.Дніпрорудне вул.Леніна, буд.№51-а ФОП Бадовій Л.О.»
12 Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки № 101 від 04.10.2012 гр. Журавському І.О. та гр. Ваську О.М.
13 Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки № 97 від 05.04.2012 з ФОП Хохловим Д.Г.
14 Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради від 24.01.2013 № 07 «Про затвердження складу комісії по приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне»
15 Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.01.2013 № 12 «Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок у м.Дніпрорудне»
16 Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.01.2013 № 13 «Про затвердження складу конкурсної комісії по продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності у м.Дніпрорудне»
17 Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.01.2013 № 14 «Про затвердження складу комісії при Дніпрорудненській міській раді по розгляду земельних спорів»
18 Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.01.2013 № 15 «Про затвердження складу комісії при Дніпрорудненській міський раді з контролюза використанням та охороною земель»
19 Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.01.2013 № 16 «Про затвердження складу комісії при Дніпрорудненській міській раді по формуванню земельних ділянок державної, комунальної та приватної власності»
20 Про затвердження складу постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища
21 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на продовження терміну дії договору оренди основних засобів, які є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР
22 Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.01.2012 № 24 «Про затвердження інвестиційної Програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2012 рік» (зі змінами)
23 Про внесення змін до фінансового плану КП «Дніпрорудненський міський ринок» на 2013 рік
24 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нерухомого майна за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна, 2р ФОП Кліменку М.М.
25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею для розміщення та обслуговування будівлі школи та басейну комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області за адресою: 71630, Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Комсомольська,25
26 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за адресою: м.Дніпрорудне, ОК «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 170 гр. Григорчук Н.А.
27 Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку для використання земель загального користування біля об’єкту (магазину «Теремок») для погрузки – розгрузки товару за адресою:м. Дніпрорудне, вул. Літня, біля буд. 43 ФОП Мельниковій О.Б.
28 Про затвердження Положення про відділ з земельних питань апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету.doc
29 Про затвердження графіку звітів депутатів міської ради перед виборцями м.Дніпрорудне
30 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2012 № 05 «Про міський бюджет на 2013 рік»
31 Про виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне і зняття з балансу КП «Дніпрорудненський міський ринок» нежитлового приміщення внаслідок його продажу
32 Про створення комісії для вирішення питання по прийому в комунальну власність гуртожитку, що знаходиться за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Комсомольська, буд. 17
33 Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зуб Н.І.
34 Про встановлення надбавки за вислугу років першому заступнику міського голови Малишу С.Г.