Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Сорок девятая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 49 сесії від 26.09.2013.doc

01 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
02 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу керівництву ПК «Гірник» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу керівництву КУ «Дніпрорудненська МЛ» ДМР ВР ЗО на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР
07 Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №18 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2012-2015 рр.» (із змінами та доповненнями)
08 Про скасування рішення шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 31.03.2011 №35 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Таврійська, буд. 9, м. Дніпрорудне гр. Григорчук Н.А.»
09 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Таврійська, буд.65 гр. Лисенко С.О.
10 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу до косметичного салону за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд. 3, прим. 81,82 ОП Кожевнікову О.А.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу до косметичного салону за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 3, прим. 81,82 гр. Осипенко І.О.
12 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування АЗС за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 62 ПАТ ВКФ «Крістіна»
13 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування АЗС за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня, 62, ТОВ «Немирів – Ойл»
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у власність громадянам України
15 Про розгляд заяви голови правління ОСББ «Ювілейний – 4»
16 Про внесення змін до рішень Дніпрорудненської міської ради.
17 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на придбання основних засобів
18 Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
19 Про затвердження інвестиційної Програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2013-2014 роки
20 Про надання дозволу керівництвам комунальних дошкільних навчальних закладів на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
21 Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.03.2013 № 11 «Про затвердження Програми благоустрою території м. Дніпрорудне на 2013 -2015 роки» (зі змінами)
22 Про продовження роботи міського проводового радіомовлення «Експрес»
23 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне вул. Нижня, буд. 3 гр. Гунчак К.М.
24 Про повторне оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження тимчасового порядку проведення земельних аукціонів на території міста Дніпрорудне»
25 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2012 № 05 «Про міський бюджет на 2013 рік»
26 Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 року №22 «Про затвердження граничної чисельності працівників бюджетних установ міста на 2013 рік»
27 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне