Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Сорок восьмая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 48 сесії від 29.08.2013.doc

01 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
02 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненський міський ринок» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу керівництву КУ «Дніпрорудненська міська лікарня» ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу на продаж нежитлового приміщення площею 64.3 кв. м, розташованого за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 2р, Кліменку М.М.
07 Про затвердження Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Дніпрорудне на 2013-2016 роки
08 Про надання згоди керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості
09 Про внесення змін до статутного фонду КУП «Наш дім» ДМР
10 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул.Леніна 2с, та павільону «Г» за адресою: м.Дніпрорудне вул.Леніна, 2щ ФОП Здобновій Ю.М.
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування та розміщення 2/25 частини нежитлової будівлі (нерухомого майна) за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 4-а, ФОП Малешу В.М.
12 Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування пилорами за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Паркова, 42, ФОП Малешу В.М.
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного будинку за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»
14 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Лісова, біля буд.1 гр.Горбенко В.А.
15 Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Лісова, біля буд.1 гр. Дрогомирецькому О.В.
16 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування крамниці «Вікторія» за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна, будинок 7а, гр. Осипенко І.О.
17 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу до магазину промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, будинок 3, прим. 83,84 ФОП Кожевнікову О.А.
18 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу до магазину промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне,пр. Ентузіастів, будинок 3, прим. 83,84 ФОП Рогачову Ю.В.
19 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва автостоянки, автомийки, СТО на 6 постів, готелю та спортивно-розважального комплексу по вул. Нижня в районі колишнього мазутосховища, м. Дніпрорудне ФОП Даниленку С.В.
20 Про припинення дії договору земельного сервітуту на право проїзду по наявному шляху з вул. Нижня до земельної ділянки для будівництва автостоянки, автомийки, СТО на 6 постів, готелю та спортивно-розважального комплексу ФОП Даниленку С.В.
21 Про надання дозволу на проведення Інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування кафе «Весна» за адресою: м. Дніпрорудне вул. Комсомольська, 3 ТОВ ВКП «Норт»
22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на Дніпрорудненську міську раду з подальшою передачею її у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Миру, 10а гр. Худолію І.І.
23 Про затвердження технічної документації із Землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у власність громадянам України
25 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на придбання основних засобів
26 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію основних засобів
27 Про розгляд заяви Уманського О.М.
28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ за адресою: м.Дніпрорудне, в районі вул. Молодіжна ПАТ КБ «Приватбанк»
29 Про надання дозволу на укладання попереднього договору та присвоєння поштової адреси об’єкту громадського призначення по проспекту Ентузіастів, м. Дніпрорудне ФОП Дудніченку С.М.
30 Про затвердження першого заступника міського голови Дніпрорудненської міської ради
31 Про внесення змін до складу виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради
33 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2012 № 05 «Про міський бюджет на 2013 рік»
34 Про надання дозволу керівництву КУ «Дніпрорудненська міська лікарня» ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
Итоги финансово – хозяйственной деятельности комунальних дошкольных учебных учреждений города за І полугодие 2013 года