Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Сорок седьмая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 47 сесії від 25.07.2013.doc

01 Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2013 року
02 Про надання дозволу на передачу в суборенду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
03 Про надання дозволу керівництву КУ «Дніпрорудненська міська лікарня» ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу керівництву КДНЗ № 6 «Струмок» на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
07 Про затвердження результатів продажу за конкурсом гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. 50 років Перемоги, 14 та надання дозволу на його продаж Уманському О.М.
08 Про виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне і зняття з балансів комунальних підприємств об’єктів комунальної власності внаслідок їх продажу
09 Про затвердження заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів на 2013 рік
10 Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Дніпрорудне на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 05
11 Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №18 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2012-2015 рр.» (із змінами та доповненнями)
12 Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.03.2013 № 11 «Про затвердження Програми благоустрою території м. Дніпрорудне на 2013 -2015 роки»
13 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2012 № 05 «Про міський бюджет на 2013 рік»
14 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на реалізацію металобрухту
15 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основного засобу
16 Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне
17 Про внесення змін до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2013 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Східна, біля буд.12, гр. Дейнезі І.В.
19 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,44 гр. Кайдашу В.В.
20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,46 гр. Кайдашу А.В.
21 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,65 гр. Лісовому Д.А.
22 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,66 гр. Бабінському В.М.
23 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,68 гр. Сидоровій Є.А.
24 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Б.Хмельницького,69 гр. Наумович Л.С.
25 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,70 гр. Гетьману О.В.
26 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького,71 гр. Баздирєву С.Г.
27 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького,73 гр. Баздирєвій Л.О.
28 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,37 гр. Яшину В.С.
29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко,39 гр. Яшиній Л.Є.
30 Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.07.2012 №27 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянам України м.Дніпрорудне.»
31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на Дніпрорудненську міську раду з подальшою передачею її у приватну власність гр.Грабовець О.Д. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Паркова, 1-б
32 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на Дніпрорудненську міську раду з подальшою передачею її у приватну власність гр.Острогляд Н.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, провулок Південний, 12
33 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: м. Дніпрорудне в районі міської площі ФОП Барішенко О.В.
34 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки під торгівельний кіоск за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна,17 ФОП Маматовим В.В.
35 Про передачу в оренду земельної ділянки під торгівельний кіоск за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна,17 ФОП Маматовій О.М.
36 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину (приміщення «Глорія») за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна,№2/11 ФОП Котеленець Л.Г.
37 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня,4 ФОП Мальгіновим І.Г.
38 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня,4 гр. Кулішову Ю.Г.
39 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування лоджії до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.9, кв.2 гр.Галабурдіним С.В.
40 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування лоджії до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.9, кв.2 гр.Гуляєву Е.Л.
41 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: м. Дніпрорудне вул.Леніна, біля буд.№51 ФОП Стуконогом О.В.
42 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: м. Дніпрорудне вул.Леніна,буд.№51-а ФОП Бадовій Л.О.
43 Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки та виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового використання за адресою: садове товариство №2 «ЗЗРК» ділянка №138 м. Дніпрорудне гр.Величку А.А.
44 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення атракціонів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, біля буд. 16, ФОП Ковризі О.В.
45 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування торгівельного кіоску за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Комсомольська,17 ФОП Гнатенко Т.П. та ФОП Чвиковій Т.И
46 Про затвердження технічної документації з інвентаризації земельних ділянок для розміщення та обслуговування молебного будинку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Комсомольська, 23 Дніпрорудненській релігійній громаді євангельських християн - баптистів
47 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування пристані за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Червонофлотська,73 ПАТ «Судноплавна компанія «Укррічфлот»
48 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва будівлі за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 24 в районі міської площі ПАТ КБ «Приватбанк»
49 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Миру,буд.9б гр.Білоусову В.Г.
50 Про передачу в оренду земельної ділянки під городництво за адресою: м. Дніпрорудне вул. Миру, буд. 9 б, гр. Білоусову В.Г.
51 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження тимчасового Порядку проведення земельних аукціонів на території міста Дніпрорудне»
52 Про внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.05.2013 № 21 «Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста в літній період 2013року»
53 Про створення дільниці з відлову та утримання безпритульних тварин у місті Дніпрорудне
54 Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі»
55 Про затвердження проектно-кошторисної документації капітальних ремонтів комунальних дошкільних навчальних закладів м. Дніпрорудне
56 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт комунального дошкільного навчального закладу №6 «Струмок» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області, адреса: м. Дніпрорудне, вул.Шахтарська,48А»
57 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею для розміщення та обслуговування будівлі школи та басейну комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради Запорізької області за адресою: 71630, Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Комсомольська,25
58 Про внесення змін до рішення сорокової сесії Дніпрорудненської міської ради від 28.02.2013 №13 «Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради від 24.01.2013 № 26 «Про передачу майна відділення швидкої медичної допомоги Комунальної установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»»
59 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу майна КУП «Наш дім» ДМР
60 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на виведення із експлуатації основних засобів для проведення їх консервації