Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Сорок вторая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 42 сесії від 28.03.2013.doc

01 Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2012 рік
02 Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних дошкільних навчальних закладів міста за 2012 рік
03 Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2013рік
04 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про продовження оренди земельної ділянки для ведення городництва за адресою: вул.Українська, 15, м. Дніпрорудне гр. Малюті Н.В.
07 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування автостоянки за адресою:вул. Леніна,2 Н, м. Дніпрорудне ТОВ «Мрія»
08 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування електроопор та мережі внутрішнього електричного постачання ЛЕП 0,4 кВ за адресою: вул.Леніна, 2, м. Дніпрорудне ФГ «АЛЬФА»
09 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для облаштування пожежного в’їзду на автостоянку розташовану за адресою: вул. Молодіжна, 3А, м. Дніпрорудне ОК «ЦЕНТР-АКТИВ»
10 Про надання згоди на підключення до мереж водопостачання м. Дніпрорудне
11 Про затвердження Програми благоустрою території м.Дніпрорудне на 2013 -2015 роки
12 Про затвердження Програми розвитку дорожнього господарства, що знаходиться у комунальній власності міської ради м. Дніпрорудне, на період 2013-2015 роки
13 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на виведення із експлуатації основних засобів для проведення їх консервації
14 Про виключення зі складу виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради
15 Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.07.2012 № 09 «Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне»
16 Про розірвання договору оренди комунального майна № 32 від 19.09.2012
17 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 20.12.2012 №04 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва індивідуальної житлової забудови з комплексу адміністративної та допоміжно- виробничих будівель за адресою:вул. Нижня, будинок № 3 м. Дніпрорудне гр. Гунчак К.М.»
18 Про затвердження кошторисної документації вартості ремонту доріг в м.Дніпрорудне
19 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2012 №21 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для обслуговування овочесховища за адресою: вул. Степова, 4 д, м.Дніпрорудне ФОП Двояковській Л.П.»