Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Одинадцята сесія восьмого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 11 сесії від 22.07.2021.doc

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 11 СЕССІЇ від 22.07.20.doc

ПЕРЕЛІК рішень 11 сесії від 22.07.2021 включених до протоколу.doc

Інформація про діяльність дільниці благоустрою за І півріччя 2021 та план роботи на ІІ півріччя 2021 року

КП КОМФОРТ ДМР факт І півряччя Благустрій.pdf

КП КОМФОРТ ДМР план робіт ІІ півріччя Благоустрій.pdf

 

01 Про затвердження виконання бюджету Дніпрорудненської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року
02 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»
03 Про продовження договору оренди та затвердження умов щодо продовження договору оренди нерухомого майна (частина покрівлі загальною площею 139.1 кв. м будівлі кінотеатру «Сучасник» за адресою: Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд.16), за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем
04 Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду 1/3 частини будівлі ЦТП № 5 загальною площею 70 кв. м за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 12 д
05 Про включення потенційного об’єкту оренди - 1/3 частина будівлі ЦТП № 5 загальною площею 70 кв. м за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 12 д до Переліку першого типу
06 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», діл.40 м.Дніпрорудне, гр. Путніній Т.А.
07 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», діл.41, м.Дніпрорудне, гр. Путніній Т.А.
08 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області Орєхіну О.В.
09 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для обслуговування будівлі за адресою: м. Дніпрорудне вул.Нижня,54 ФОП Лаішевкіну А.В.
10 Про скасування рішення виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради народних депутатів від 14.05.1996 № 240 «Про виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків» гр. Матюніної Г.В. (Кузьменко Г.В.)
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Приморська,1 9 гр. Матюніній Г.В.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Тітова,63 гр. Острогляду О.М.
13 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Степна, 13, с. Златопіль Василівського району Запорізької області гр. Ковалевичу М.Ф.
14 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провул. Рудний, 3, м. Дніпрорудне гр. Стороженко І.О.
15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: пр. Ентузіастів, 24ж, м. Дніпрорудне ТОВ «АВТОБУД-ДНІПРО»
16 Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – майданчику для тимчасової зупинки особистого транспорту мешканців будинку по вул.Центральна, 55, м. Дніпрорудне
17 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Героїв праці, 25б, м. Дніпрорудне гр. Борисенку Ю.Г.
18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Шевченко, 30, с.Маячка, гр. Тарасенко М.П.
19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства біля будинку за адресою: вул.Тітова, 69, м. Дніпрорудне гр. Острогляду О.М.
20 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства біля будинку за адресою: вул.Українська, 5, с. Златопіль гр. Прохорову О.Д.
21 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с.Златопіль, вул.Центральна,2/4 гр.Орєхіну О.В.
22 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення садівництва за адресою: СГОК «Маяк-8», ділянки № 125,126, гр. Нікітчуку О.П.
23 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту за адресою: вул.Набережна, біля буд. 4, м. Дніпрорудне ФОП Бадовій Л.О.
24 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 3, м. Дніпрорудне гр. Кулієву А.Х.
25 Про повторне оприлюднення проекту регуляторного акту-рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Дніпрорудненської міської територіальної громади»
26 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 34 «Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2021 рік»
27 Про внесення змін до рішення шостої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.02.2021 № 11 «Про продовження терміну дії Договорів безоплатного користування (позички) комунального майна територіальної громади міста Дніпрорудне»
28 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 13 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації об’єктів комунальної власності Дніпрорудненської територіальної громади на 2021-2025 роки»
29 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 14 «По затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської територіальної громади на 2021-2025 роки»
30 Про затвердження проєктної документації за робочим проєктом «Благоустрій території біля житлового будинку № 33 по вул.Центральна м.Дніпрорудне Запорізької області»
31 Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету
32 Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду нежитлових приміщень № 191 - 193 загальною площею 14.0 кв. м. розташованих на ІІІ поверсі адміністративної будівлі за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.11
33 Про включення об’єкту оренди – нежитлові приміщення № 191 – 193 загальною площею 14.0 кв. м. розташовані на ІІІ поверсі адміністративної будівлі за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.11, до Переліку першого типу
34 Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду будівлі металевої (літера «Д») загальною площею 46.0 кв. м, яка знаходиться за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Центральна, 2
35 Про включення потенційного об’єкту оренди - будівлі металевої (літера «Д») загальною площею 46.0 кв. м, яка знаходиться за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Центральна, 2, до Переліку першого типу
36 Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду частини холу загальною площею 20.0 кв. м, що знаходиться на І поверсі головного корпусу КНП «Дніпрорудненська БМЛ» ДМР ВР ЗО за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Зелена, 2
37 Про включення об’єкту оренди - частини холу загальною площею 20.0 кв. м, що знаходиться на І поверсі головного корпусу КНП «Дніпрорудненська БМЛ» ДМР ВР ЗО за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Зелена, 2, до Переліку першого типу
38 Про затвердження примірного Договору купівлі – продажу комунального майна
39 Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг комунальної установи «Центр соціального обслуговування» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області
40 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 11 «Про затвердження Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних, пам’ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік»
41 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів
42 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненській міський ринок» ДМР ВР ЗО на демонтаж основного засобу
43 Про внесення змін до рішення сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 25.03.2021 № 15 «Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2021 рік»
44 Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 22 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік»