Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Десята сесія восьмого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 10 сесії від 24.06.2021.doc

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 10 СЕССІЇ від 24.06.2021.doc

ПЕРЕЛІК рішень 10 сесії від 24.06.2021 включених до протоколу.doc

 

01 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 36 «Про місцевий бюджет Дніпрорудненської міської територіальної громади на 2021 рік (0856000000)»
02 Про затвердження перспективного плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2021 року
03 Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту для використання земель загального користування для розміщення бігборду без винесення меж в натурі в районі вул. Нижня та вул. Тітова м.Дніпрорудне гр. Солоповій В.Ф.
04 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення та обслуговування рекламного стенду в районі вул. Нижня та вул. Тітова м.Дніпрорудне гр. Коржу А.М.
05 Про Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування меблевого магазину-салону з прибудовою за адресою: вул. Нижня, 54-г, м.Дніпрорудне гр. Лаішевкіну А.В.
06 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення торгівельного павільйону за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24е ФОП Замрій З.Я.
07 Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне
08 Про затвердження умов оренди та надання згоди на оренду комунального майна (передачу в оренду) нежитлових приміщень загальною площею 74.6 кв. м, а саме: приміщення №№ 1 – 5, 8 – 10, розташованих за адресою: Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 22, прим. 35, Запорізькому обласному центру зайнятості без проведення аукціону
09 Про затвердження умов оренди та надання згоди на оренду комунального майна (передачу в оренду) нежитлового приміщення загальною площею 150.9 кв. м, розташованого за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, вул. Героїв праці, буд. 15, прим. 177, Головному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізькій області без проведення аукціону
10 Про затвердження умов оренди та надання згоди на оренду комунального майна (передачу в оренду) нежитлових приміщень загальною площею 1003.3 кв. м, а саме: приміщення № 36-51 площею 426.7 кв. м, розташовані на ІІ поверсі адміністративної будівлі, приміщення № 74-80 площею 151.9 кв. м розташовані на ІІІ поверсі адміністративної будівлі, та приміщення № 81-98 площею 424.7 кв. м, розташовані на ІV поверсі адміністративної будівлі за адресою: Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд. 2, КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» - ЗОШ I-III ступенів № 1» ДМР ВР ЗО без проведення аукціону
11 Про припинення договору оренди комунального майна № 65 від 25.02.2019
12 Про намір передати майно в оренду та надання згоди (погодження) на передачу в оренду частини покрівлі загальною площею 139.1 кв.м будівлі кінотеатру «Сучасник» за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.16
13 Про включення об’єкту оренди – частини покрівлі загальною площею 139.1 кв. м будівлі кінотеатру «Сучасник» за адресою: Запорізька область, Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, буд.16 до Переліку першого типу
14 Про надання згоди ПрАТ «КИЇВСТАР» на доступ до інфраструктури об’єкта (КНП «ДБМЛ»)
15 Про надання згоди ПрАТ «КИЇВСТАР» на доступ до інфраструктури об’єкта (КП «ДТМ»)
16 Про схвалення звернення Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України
17 Про схвалення звернення Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області до Кабінету Міністрів України
18 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію основних засобів (котельня № 1)
19 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію та демонтаж основних засобів (Шахтарська - Набережна)
20 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію та демонтаж основних засобів (Ентузіастів)
21 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію, демонтаж та списання основного засобу (БОМ – 4 мікрорайон)
22 Про скасування рішення п’ятдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.05.2019 № 34 «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, безоплатної передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади міста Дніпрорудне»
23 Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Дніпрорудненської міської територіальної громади Василівського району Запорізької області з комунальної власності Василівської міської ради Запорізької області іншого окремо визначеного майна
24 Про передачу майна, що перебуває в комунальній власності Дніпрорудненської міської територіальної громади, в оперативне управління комунальному закладу «Дніпрорудненський Палац культури «Гірник» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області
25 Про затвердження розпорядження міського голови від 27.05.2021 № 134 «Про встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти що утримуються з міського бюджету у 2021 році»
26 Про затвердження розпорядження міського голови від 07.06.2021 № 60 «Про призначення Людмили Коломоєць на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
27 Про внесення змін та доповнень до рішення шостої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 25.02.2021 № 38 «Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дніпрорудненський Центр первинної медико–санітарної допомоги» Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на 2021 рік»
28 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання від 24.12.2020 № 19 «Про затвердження Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги» Дніпрорудненської територіальної громади на 2021 рік»
29 Про звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради восьмого скликання до депутатів Малобілозерської сільської ради
30 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасових споруд (автомийки самообслуговування на 4 мийних поста) за адресою: біля вул. 50 років Перемоги, 8, м.Дніпрорудне гр. Яковенку О.О.
31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул. Степова, 16/35, м.Дніпрорудне гр. Іноземцевій А.В.
32 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства біля будинку за адресою: вул.Берегова,53, с.Маячка гр. Тарасенко М.П.
33 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 156/703) за адресою: вул. Приморська, 17б, м.Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
34 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/723) за адресою: вул. Набережна, 12е, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
35 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/734) за адресою: вул.Молодіжна, 7а, м.Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
36 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/726) за адресою: вул. Зелена, 1б, м.Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
37 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/730) за адресою: пр. Ентузіастів, 17б, м.Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
38 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 156/707) за адресою: вул. Літня, 43а, м.Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
39 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/725) за адресою: вул. Молодіжна, 2б, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
40 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 156/708) за адресою: вул. Миру, 30а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
41 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/715) за адресою: вул. Шахтарська, 30а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
42 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/732) за адресою: пр. Ентузіастів, 23а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
43 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/717) за адресою: вул. Центральна, 53а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
44 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/729) за адресою: вул. Центральна, 10а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
45 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/714) за адресою: вул. Центральна, 33а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
46 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/716) за адресою: вул. Шахтарська, 38а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
47 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/728) за адресою: вул. Центральна, 12д, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
48 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/735) за адресою: вул. Зелена, 1в, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
49 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/713) за адресою: вул. Центральна, 21а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
50 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/711) за адресою: вул. Шахтарська, 10а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
51 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/712) за адресою: вул. Центральна, 7а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
52 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 13Д/720) за адресою: вул. Шахтарська, 20а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
53 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 11Д/727) за адресою: вул. Набережна, 13а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
54 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 3Д/724) за адресою: вул. Зелена, 2а, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
55 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/718) за адресою: вул. Героїв праці, 17г, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
56 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ЗТП 23Д/719) за адресою: вул. Героїв праці, 19б, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»
57 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право прокладання та експлуатації ліній зв’язку за адресою: вул. Набережна,13/1 м. Дніпрорудне ПрАТ «КИЇВСТАР»
58 Про затвердження складу комісії з розроблення стратегічного плану розвитку Дніпрорудненської міської територіальної громади
59 Про внесення змін в додаток 1 до рішення вісімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.10.2020 №34 «Про передачу в повне господарське відання КП «Комфорт» ДМР об’єкту: «Нове будівництво та благоустрій зони відпочинку по вул. Набережна, 13/2 м.Дніпрорудне, Василівського р-ну, Запорізької обл.»»
60 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дніпрорудне»
61 Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»