Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Вісімдесят четверта сесія сьомого скликання

Порядок денний 84 сесії від 22.10.2020.doc

Перелік прийнятих рішень 84 сесії від 22.10.2020.docx

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ ЧЕРГОВОЇ 84 СЕСІЇ від 22.10.2020.doc

№ 84 ПРОТОКОЛ 22.10.2020р.doc

 

01 Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 року
02 Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»
03 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування та розміщення літнього майданчика з існуючим кіоском за адресою: вул. Набережна, 14, м.Дніпрорудне ФОП Слюсар Л.В.
04 Про продовження оренди земельної ділянки для встановлення торгівельного павільйону за адресою: пр. Ентузіастів, 24ж, м. Дніпрорудне ФОП Матвіїшину З.М.
05 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельного комплексу «Авто-Drive» за адресою: вул.Нижня, 9, м.Дніпрорудне ФОП Барішенку С.М. та гр. Котеленець Л.Г.
06 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будівлі їдальні «Чайка» за адресою: вул. Центральна, 6а, м.Дніпрорудне ПП «ТВК «ШАХТАР»
07 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 51, кв. 17 гр. Попову І.М.
08 Про продовження терміну дії договору на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення електромобілів, гіробордів та самокатів за адресою: вул. Набережна, 13, м. Дніпрорудне ФОП Вербицькому І.В.
09 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування вхідного ганку до нежитлового приміщення за адресою: вул. Набережна, 4, м. Дніпрорудне гр. Скрипнику В.І.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Зелена, 4/30 гр. Семено С.С.
11 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 122а, м. Дніпрорудне гр. Яковенко О.В.
12 Про скасування рішення сімдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 30.09.2010 № 38 «Про присвоєння поштової адреси та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Східна, буд. 80-а, м. Дніпрорудне гр. Осипенку С.М.»
13 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Набережна, 13 діл. № 1, м. Дніпрорудне гр. Дзюбі Я.В.
14 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Набережна, 13/2 діл. № 1, м. Дніпрорудне гр. Дзюбі Я.В.
15 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами за адресою: вул. Набережна, 13/2 діл. № 2, м. Дніпрорудне гр. Шатіловій Є.О.
16 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для проведення торгівлі продуктовими товарами та прокату спортивного інвентаря за адресою: вул. Набережна, 13/2 діл. № 3, м.Дніпрорудне гр. Стороженко І.О.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Дніпрорудне вул.Набережна, 12, 12А, 12Б, 12В ОСББ «ДІМ НА БЕРЕЗІ»
18 Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, ОК «ТІАГ-3» гр. Гаркуші В.М.
19 Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне
20 Про внесення змін до рішення вісімдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 23.07.2020 №12 «Про проведення земельних торгів (аукціону)»
21 Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул. Літня, 18/5, м. Дніпрорудне гр. Лебєдєву В.О.
22 Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування ветеринарної аптеки за адресою: вул. Героїв праці, 13/63, м. Дніпрорудне ФОП Райні Л.Л.
23 Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 29.09.2016 № 32 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, 8 ОСББ «ШАХТЕРСКАЯ-8»»
24 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди для торгівлі промисловими та продуктовими товарами для тварин за адресою: пр. Ентузіастів, біля буд. 22, м. Дніпрорудне гр. Кліменку М.М.
25 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди – металевого гаражу № 1 за адресою: вул. Літня, біля буд. 12а, м. Дніпрорудне гр. Лебєдєву В.О.
26 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди – торгівельного кіоску за адресою: вул. Молодіжна, 7з, м. Дніпрорудне гр. Наумович Г.М.
27 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування вхідного ганку до ветеринарної аптеки за адресою: вул. Героїв праці, 13/63, м. Дніпрорудне ФОП Райні Л.Л.
28 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди – металевого гаражу № 2 за адресою: вул. Літня, біля буд. 12а, м. Дніпрорудне гр. Стаховцю В.Г.
29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва за адресою: м. Дніпрорудне, СГОК «Прибрежне», гр. Золотарьовій І.М.
30 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування крамниці промислових товарів за адресою: вул. Центральна, 4/52, м. Дніпрорудне ФОП Білці М.О.
31 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування індивідуального гаражу за адресою: вул. Літня, 18/5, м. Дніпрорудне гр. Карапі І.І.
32 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування тимчасової споруди за адресою: вул. Центральна, 9-а, м. Дніпрорудне гр. Вартанян Г.М.
33 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування крамниці промислових товарів «Одежда» за адресою: вул. Центральна, 25/21, м. Дніпрорудне ФОП Дзуцеву С.Г.
34 Про передачу в повне господарське відання КП «Комфорт» ДМР об ? єкту: «Нове будівництво та благоустрій зони відпочинку по вул.Набережна, 13/2 м.Дніпрорудне, Василівського р-ну, Запорізької обл.»
35 Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 01 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік»
36 Про передачу основних засобів в повне господарське відання в якості внеску до статутного фонду комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі»
37 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки кабельно-повітряних мереж
38 Про внесення змін до рішення шістдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 №13 «Про затвердження міської Програми нарощування матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно-екологічного характеру та їх наслідків на 2020-2023 роки»
39 Про внесення доповнення до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 №13 «Про затвердження міської Програми оформлення права власності на об ? єкти нерухомого майна територіальної громади м.Дніпрорудне на 2018-2020 роки»
40 Про внесення змін щодо розміщення в системі Prozorro.Продажі об’єктів малої приватизації комунальної власності  територіальної громади м. Дніпрорудне та інформації про них
41 Про припинення приватизації та прийняття рішення про відміну електронного аукціону
42 Про затвердження нових умов продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне
43 Про затвердження умов 27/100 частин адміністративної будівлі загальною площею 562, 0 кв.м., за адресою: Запорізька обл., Василівський район, м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 11, IV поверх
44 Про дострокове припинення повноважень секретаря Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання Решетняк Лариси Петрівни за власним бажанням