Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Сімдесята сесія сьомого скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 70 сесії від 23.01.2020.doc

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 70 СЕССІЇ від 23.01.2020.doc

ПЕРЕЛІК рішень 70 сесії від 23.01.2020 включених до протоколу.doc

№ 70 ПРОТОКОЛ 23.01.2020р.doc

 

01 Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2019 рік
02 Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»
03 Про заходи щодо виконання міського бюджету на 2020 рік
04 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Миру, 8 гр. Дудорову М.М.
05 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Залізнична, діл. № 21/1, м.Дніпрорудне, гр. Кононенку О.О.
06 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул.Дружби, діл. 125/1, м.Дніпрорудне, гр. Литвиненку В.І.
07 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Будівельників, 8а гр. Паляниці В.П.
08 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для обслуговування стоматологічного кабінету за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 8а ФОП Алексахіну О.І.
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 26 гр. Мітрофанову П.Д.
10 Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул. Літня, 41 а, м. Дніпрорудне гр.Григорчуку О.С.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Центральна, буд. 33, кв.16 гр. Лебедєву Ю.О.
12 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул. Літня, 41а, м. Дніпрорудне гр.Засоріну А.А.
13 Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне
14 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу ДНІПРОВСЬКІЙ МИТНИЦІ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ в оренду комунального майна
15 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу КНП «ВАСИЛІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ВРР ЗО в оренду комунального майна
16 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження ФОП Морозовим В.Г. оренди комунального майна
17 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження КНП «ВАСИЛІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ВРР ЗО оренди комунального майна
18 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження КНП «ВАСИЛІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ВРР ЗО позички комунального майна
19 Про внесення змін до рішення шістдесят другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 29.08.2019 № 14 «Про надання дозволу КП «Комфорт» ДМР на передачу ФОП Кочетовій Т.Ю. в оренду комунального майна»
20 Про затвердження Статуту комунальному підприємству «Комфорт» Дніпрорудненської міської ради в новій редакції
21 Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 14 «Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2020 рік»
22 Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 16 «Про затвердження міської Програми «Питна вода м.Дніпрорудне на 2020 рік»
23 Про внесення змін до рішення шістдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 28.11.2019 № 07 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення садівництва за адресою: вул. Степова, 16, м.Дніпрорудне СГОК «ЗЗРК-1», гр. Тищенку В.П.»
24 Про внесення змін до рішення шістдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 28.11.2019 № 09 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: вул.Приморська, 50, м.Дніпрорудне ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», гр.Детиненку О.В.»
25 Про затвердження договорів на встановлення земельного сервітуту
26 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування ? частки магазину «Уют» за адресою: вул. Центральна, 2/т м.Дніпрорудне, ФОП Двояковській Л.П.
27 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення газетного кіоску «Преса» за адресою: вул.Центральна, 19а м.Дніпрорудне, гр. Сідоренко А.І.
28 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування павільйону «Перукарня» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 2х ФОП Печіній С.М.
29 Про передачу майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м.Дніпрорудне, в оперативне управління КП «Комфорт» ДМР
30 Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції
31 Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»

Інформації про хід виконання міських Програм за 2019 рік.zip