Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

П’ятдесят сьома сесія сьомого скликання

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ 57 СЕССІЇ від 30.05. 2019.doc

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 57 сесії від 30.05.2019.doc

ПЕРЕЛІК рішень 57 сесії від 30.05.2019 включених до протоколу.doc

№ 57 ПРОТОКОЛ 30.05.2019р..doc

 

01 Про заміщення депутата Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання
02 Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»
03 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для розміщення тамбуру, ганку та лоджії до квартири № 21 та № 22 під дитячий клуб-магазин «Алладін» за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, 21 ФОП Клімашевській Г.Г.
04 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області
05 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 32 гр. Олонцю Я.М.
06 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування будівлі промбази дільниці РЕМ за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 5 ПАТ «Запоріжжяобленерго»
07 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування будівлі ПС «Дніпрорудна» за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 60 ПАТ «Запоріжжяобленерго»
08 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Шевченка, 66, м. Дніпрорудне гр. Кириленко В.Б.
09 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Пушкіна, 18, м. Дніпрорудне гр. Суховій С.В.
10 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування будівлі супермаркету «АТБ» за адресою: пр. Ентузіастів, 26 та для влаштування майданчика паркування автомобілів за адресою: пр. Ентузіастів (між ПІБ і кафе-клубом «Карамболь») м.Дніпрорудне ТОВ «АТБ-ТОРГСТРОЙ»
11 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 24д ФОП Сидоренко О.В.
12 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення – магазину за адресою: вул.Центральна, 2-л, м. Дніпрорудне ТОВ «НЬЮ СЕРВІС»
13 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» ВРР ЗО» оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
14 Про надання згоди КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» ВРР ЗО» на передачу майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне, в суборенду
15 Про надання згоди на тимчасове користування приміщенням
16 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 № 13 «Про затвердження міської Програми оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна територіальної громади м.Дніпрорудне на 2018 – 2020 роки»
17 Про внесення змін до рішення п’ятдесят другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 28.02.2019 № 11 «Про прийняття майна, яке є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне, на баланс виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
18 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження Оляніною Н.А. оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
19 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу ФОП Степаненкові В.Г. в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
20 Про розгляд заяви ФОП Куліша М.О.
21 Про надання дозволу виконавчому комітету на передачу ФОП Лебедєву Ю.О. в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне
22 Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2020 рік
23 Про погодження наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики на комунальному підприємстві «Дніпрорудненські теплові мережі»
24 Про затвердження Положення про уповноважену особу багатоквартирного будинку
25 Про присвоєння адреси земельній ділянці
26 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за адресою: вул.Набережна, 13/2, м.Дніпрорудне Дніпрорудненській міській раді Василівського району Запорізької області
27 Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.11.2017 № 16 «Про затвердження міської Програми земельної реформи на 2018-2019 роки»
28 Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху за адресою: вул. Нижня, 4г, м.Дніпрорудне ФОП Кулішову Ю.Г.
29 Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Дніпрорудне
30 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання та продовження терміну консервації основних засобів
31 Про внесення змін до рішення третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №17 «Про затвердження Програми забезпечення безпеки дорожнього руху на території м.Дніпрорудне на 2016-2020 роки»
32 Про затвердження складу постійної комісії з організації безпеки дорожнього руху на території м.Дніпрорудне
33 Про затвердження доповнень до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 27 «Про затвердження міської Програми «Питна вода м.Дніпрорудне на 2019 рік»
34 Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, безоплатної передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади міста Дніпрорудне
35 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання засобів довгострокового користування за рахунок коштів, виділених на поповнення статутного капіталу
36 Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради від 20.12.2018 № 02 «Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2019 рік
37 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 06 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в м.Дніпрорудне на 2018-2022 роки»
38 Про внесення змін до рішення п'ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 28.03.2019 № 29 «Про затвердження міської Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2019 рік»