Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Семьдесят седьмая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 77 сесії від 24.09.2015.doc

01 Про готовність підприємств житлово - комунального господарства міста до роботи в осінньо - зимовий період 2015-2016 рр.
02 Про надання послуг з водопостачання та водовідведення у місті Дніпрорудне
03 Про внесення змін до рішення сімдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.06.2015 № 20 «Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на придбання основних засобів»
04 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» на праві господарського відання
05 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розширення земельної ділянки під крамницю «Інтер’єр» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 11а ФОП Корж С.В.
06 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розширення земельної ділянки під обслуговування нерухомого майна СТО за адресою: м. Дніпрорудне, Гаражний проїзд, 7 ФОП Яріцину Є.В.
07 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу № 175 за адресою: обслуговуючий гаражний кооператив «Будівельник №1» м. Дніпрорудне
08 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування крамниці «ПРОДУКТИ» з баром «ТЕТ-А-ТЕТ» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 23-а ФОП Чебикіній Є.А.
09 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування цеху по виробництву, ремонту та реалізації металовиробів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54-в ФОП Степанову В.П.
10 Про надання дозволу КДНЗ № 5 «Теремок» ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
11 Про надання дозволу ПК «Гірник» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
12 Про приватизацію Флорко Л.М. жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
13 Про приватизацію Гончаровою П.С. жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
14 Про погодження змін до наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
15 Про внесення змін до рішення шістдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 07.09.2010 № 01 «Про визначення місць для проведення публічних заходів та розміщення матеріалів передвиборчої агітації в м.Дніпрорудне»
16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Козацька, 7 гр. Собку В.Д.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розширення земельної ділянки під обслуговування нерухомого майна - гаражу, за адресою: м. Дніпрорудне, пров. Гаражний, 1 ФОП Кудакову М.В.
18 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування стоматологічного кабінету за адресою: м.Дніпрорудне вул. Леніна, 8а ФОП Алексахіну О.І.
19 Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, б.4/5 гр. Сімоновій О.М.
20 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 10, кв.44 гр. Кірсановій С.В.
21 Про передачу у власність земельних ділянок за адресою : м.Дніпрорудне, вул.Леніна, б.18 ЖБК «Набережний»
22 Про передачу у власність земельних ділянок за адресою : м.Дніпрорудне, вул.Набережна, б.12 Г ЖБК «Набережний - 4»
23 Про передачу у власність земельних ділянок за адресою : м.Дніпрорудне, вул.Зелена, 4 ОК «Садиба»
24 Про передачу у власність земельної ділянки за адресою : м.Дніпрорудне, вул.50 років Перемоги, б.3 ОСББ «МЖК Вікторія»
25 Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки для продажу земельної ділянки
26 Про внесення змін до рішення сімдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.03.2015 № 19 «Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення незавершеного будівництва сьомої блок-секції жилого багатоквартирного будинку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 4 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
27 Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 16 «Про міський бюджет на 2015 рік»
28 Про погодження проектної документації на влаштування постаменту-стели для встановлення вантажно-доставочної машини ПНЕ-2500

№ 77 ПРОТОКОЛ 24.09.2015р.doc