Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Семьдесят шестая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 76 сесії від 27.08.2015.doc

01 Про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за I півріччя 2015 року
02 Про надання дозволу КДНЗ № 7 «Теремок» комбінованого типу ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про продовження терміну консервації основних засобів, що перебувають у повному господарському віданні КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
04 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів
05 Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.12.2013 № 26 «Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування автомийки на три пости за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня,60а ФОП Войнаровському В.В.»
06 Про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.03.2014 № 23 «Про продовження оренди земельної ділянки для встановлення торгівельного павільйону за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів,24ж ФОП Матвіїшину З.М.»
07 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 4/29
08 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Паркова,53 гр. Цибенку І.І.
09 Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Козацька,7 гр. Собку В.Д.
10 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торговельного павільйону «Світанок» з тамбуром за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна,3в ФОП Баліновському Т.М.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки під розміщення відкритої автостоянки на 50 автомобілів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна,26 ФОП Бурбелі О.Р.
12 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення виробничої дільниці за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Степова,3а ВК «Партнер»
13 Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення магазину за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна,2а СУАП «Віннер Форд Запоріжжя»/ «Інтрейд Груп»
14 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
15 Про розірвання договору № 39 від 05.08.2014 оренди комунального майна
16 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основних засобів
17 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №18 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2012-2015 рр.» (зі змінами та доповненнями)
18 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Дніпрорудненська міська стоматологічна поліклініка, вул. Леніна, 47 м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області – капітальний ремонт»
19 Про затвердження кошторисної документації на «Поточний ремонт доріг в м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області»
20 Про затвердження кошторисної документації на «Поточний ремонт міжпанельних швів в житлових будинках м. Дніпрорудне, Василівського району Запорізької областї»
21 Про затвердження кошторисної документації на монтаж «Системи оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій у м.Дніпрорудне (Друга черга)»
22 Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Дніпрорудне ігрового устаткування
23 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування гуртожитку за адресою: вул. Леніна, 12, м. Дніпрорудне та для розміщення та обслуговування прибудинкової території гуртожитку за адресою: вул. Шахтарська, 4, м. Дніпрорудне Дніпрорудненській міській раді Василівського району Запорізької області
24 Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 16 «Про міський бюджет на 2015 рік».zip

№ 76 ПРОТОКОЛ 27.08.2015р.doc