Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Семьдесят четвертая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 74 сесії від 25.06.2015.doc

01 Про план роботи Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2015 року
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про внесення змін до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2015 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
04 Про повторне оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Положення про Порядок проведення конкурсного відбору підприємств для надання послуг з управління, утримання, ремонту будинків, споруд та прибудинкових територій»
05 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 2а ОСББ «40 років Перемоги»
06 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»
07 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул.50 років Перемоги ОСББ «МЖК Вікторія»
08 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 36 ОСББ «Дружба-3»
09 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул. Шахтарська, 6 ЖЕОК «Ковчег»
10 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул. Леніна, 18 ЖБК «Набережний»
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул. Леніна, 20 ЖБК «Набережний-2»
12 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул. Леніна, 12г ЖБК «Набережний-3»
13 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 12г ЖБК «Набережний-4»
14 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 12 ОСББ «Оберіг-12»
15 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлових забудов за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Зелена, 4 ОК «Садиба»
16 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатоквартирного будинку за адресою : м.Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 44-46 ОСББ «Ювілейний-4»
17 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основного засобу
18 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на реалізацію металобрухту
19 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, комунальному підприємству «Дніпрорудненські теплові мережі» на праві господарського відання
20 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на придбання основних засобів
21 Про передачу майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста, в оренду КП «Облводоканал» ЗОР
22 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 № 06 «Про затвердження міської Програми розвитку культурно-масової роботи „Людина та культура” на 2012-2015р.р.»
23 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфта лікарняного м/п 500 кг на 5 зупинок (Рег.№67385) в хірургічному корпусі КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» в м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2»
24 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфта лікарняного м/п 500 кг на 5 зупинок (Рег.№67386) в хірургічному корпусі КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» в м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2»
25 Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 16 «Про міський бюджет на 2015 рік»
26 Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне
27 Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста»
28 Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»
29 Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»

№ 74 ПРОТОКОЛ 25.06.2015р.doc