Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Семьдесят третья сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 73 сесії від 28.05.2015.doc

01 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу КДНЗ № 6 «Струмок» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Нижня, 2д гр. Корж С.В.
07 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Дніпрорудне, cадівниче товариство «Лоза»ділянка № 47 гр.Андрось Л.П.
08 Про скасування рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.10.2013 № 09 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за адресою: м.Дніпрорудне, ОК «садівниче товариство № 2 ЗЗРК», ділянка № 58 гр. Папку В.В.»
09 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Дніпрорудне, ОК «cадівниче товариство № 2 ЗЗРК» ділянка № 58 гр. Папку В.В.
10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Шкільна, 1 гр. Кучаєвій В.О.
11 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
12 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розташування та обслуговування адміністративної будівлі ПАТ «Промінвестбанк» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 28 ПАТ «Промінвестбанк»
14 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для обслуговування нерухомого майна (магазину) за адресою: м.Дніпрорудне вул.Леніна, 2в ФОП Михайлюк В.В.
15 Про внесення змін до рішення шістдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.01.2015.№11 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Дніпрорудне на 2015 рік»
16 Про затвердження Тимчасового положення про порядок передачі земельних ділянок у власність та користування ОСББ і ЖБК
17 Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельним ділянкам для обслуговування нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності в межах м. Дніпрорудне
18 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 № 12 «Про затвердження міської Програми соціальної допомоги окремим категоріям громадян на 2012-2015р.р.» (зі змінами)
19 Про затвердження міської Програми підтримки роботи закладів освіти м.Дніпрорудне на 2015 рік
20 Про створення робочої комісії для вирішення питання щодо подальшого медичного забезпечення населення на території Дніпрорудненської міської ради
21 Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.03.2013 № 11 «Про затвердження Програми благоустрою території м. Дніпрорудне на 2013 -2015 роки» (зі змінами)
22 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №18 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2012-2015 рр.» (зі змінами та доповненнями)
23 Про внесення змін до рішення шістдесят дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.01.2015 №01 «Про заходи щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2015 рік»
24 Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 16 «Про міський бюджет на 2015 рік»