Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Семьдесят вторая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 72 сесії від 07.05.2015.doc

01 Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2015 року
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання згоди керівництву КП «Дніпрорудненський міський ринок» на списання безнадійної дебіторської заборгованості
05 Про продовження терміну консервації основних засобів, що перебувають у повному господарському віданні КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
06 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів
07 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування приміщення під крамницю промислових товарів «Акцент» за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 22 ФОП Залуніній А.А.
08 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва вхідного тамбуру при реконструкції квартири під офіс за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 10-1 КС «Актив»
09 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розташування та обслуговування адміністративної будівлі ПАТ «Промінвестбанк» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 28 ПАТ «Промінвестбанк»
10 Про скасування рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.10.2013 №26 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва за адресою: м.Дніпрорудне, ОК «садівниче товариство № 2 «ЗЗРК», ділянка № 170 гр. Григорчук Н.А.»
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Дніпрорудне, ОК «садівниче товариство № 2 ЗЗРК» ділянка № 170 гр. Григорчук Н.А.
12 Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки № 386 від 28.09.2009 для реконструкції механічної майстерні під пекарню та кондитерський цех та реконструкції будівлі боксу з прибудовою під офісне приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 4-в гр. Камишному В. І.
13 Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок ФОП Клімашевській Г.Г.
14 Про внесення доповнень до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2015 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
15 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору будинків ОСББ та ЖБК для фінансування капітальних ремонтів та компенсації ОСББ і ЖБК відсоткової ставки при кредитуванні робіт з реконструкції, модернізації та капітального ремонту житлових будинків»
16 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Положення про Порядок проведення конкурсного відбору підприємств для надання послуг з управління, утримання, ремонту будинків, споруд та прибудинкових територій»
17 Про внесення змін до рішення сімдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.03.2015 № 29 «Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР»
18 Про затвердження Програми розвитку ліфтового господарства міста Дніпрорудне на 2015 рік
19 Про внесення змін до рішення шістдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.05.2010 № 70 «Про внесення змін до рішення шістдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 24.12.2009 року № 17 «Про затвердження структури апарату виконавчих органів та бюджетних установ міста на 2010 рік»
20 Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2015 році способом викупу
21 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
22 Про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Дніпрорудне із ФОП Грабовець О.Д. та надання дозволу міському голові на підписання договору
23 Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель для продажу на території Дніпрорудненської міської ради на 2015 рік
24 Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013-2017 роки» (зі змінами та доповненнями)
25 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне»
26 Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 16 «Про міський бюджет на 2015 рік»
27 Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфтів по вул. Молодіжна 2 п.1,2,3, вул. Ентузіастів 27/3, п.1,2,3, вул. Леніна 12в, п.1,2, вул. Молодіжна 3, п.3, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
28 Про затвердження кошторисної документації на монтаж «Системи оповіщення населення про виникнення надзвичайної ситуації у м.Дніпрорудне (Перша черга)»
29 Про затвердження кошторисної документації на «Ямковий ремонт доріг в м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області»
30 Про затвердження кошторисної документації на «Вул. Набережна, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область - капітальний ремонт дороги»
31 Про затвердження кошторисної документації на «Вул. Шахтарська м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області - капітальний ремонт дороги»
32 Про затвердження кошторисної документації на «Вул. Леніна (від буд. 25 до вул.Комсомольська), м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область - капітальний ремонт дороги»
33 Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі по вул.Шахтарська, буд. 16, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»
34 Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт між панельних швів в житлових будинках 5, 8 по пр. Ентузіастів, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область»