Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Семьдесят первая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 71 сесії від 26.03.2015.doc

01 Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2014 рік
02 Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2015 рік
03 Про затвердження фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР на 2015 рік
04 Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненський міський ринок» на 2015 рік
05 Про передачу майна, що є комунальною власністю, комунальному закладу «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Василівської районної ради Запорізької області
06 Про передачу майна комунальній установі «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
07 Про передачу майна, що є комунальною власністю, комунальній установі «Василівська центральна районна лікарня» Василівської районної ради Запорізької області»
08 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на списання основних засобів
09 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
10 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
11 Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Червонофлотська, 140 гр. Поліону А.В.
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, пров.Гресовський, 4 гр. Семеренку О.П.
15 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 4/12 гр. Вертегел І.Г.
16 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 4/3 гр. Тишко-Жирун Д.А.
17 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Приморська, 15, кв1 гр. Чеверді В.Г.
18 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів,24-и гр. Поздєєву А.А.
19 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення незавершеного будівництва сьомої блок-секції жилого багатоквартирного будинку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 4 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
20 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу з торговим приміщенням за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 3г ТОВ «Завод Будмаш»
21 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельно-зупиночного комплексу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Степова, 5 ФОП Петрічковичу О.М.
22 Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок з ПрАТ «ЗЗРК»
23 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва тамбуру і навісу для реконструкції квартири під офіс за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 1 КП «Облводоканал» ЗОР
24 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №18 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2012-2015 рр.» (зі змінами та доповненнями)
25 Про внесення доповнень до рішення сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.03.2013 №12 «Про затвердження Програми розвитку дорожнього господарства, що знаходиться у комунальній власності міської ради м. Дніпрорудне на період 2013-2015 роки» (зі змінами)
26 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013-2017 роки» (зі змінами та доповненнями)
27 Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 09 «Про затвердження міської Програми утримання захисних споруд цивільної оборони м.Дніпрорудне на 2015 рік»
28 Про внесення змін до рішення шістдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради від 25.12.2014 № 04 «Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне»
29 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР
30 Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 16 «Про міський бюджет на 2015 рік»
31 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на списання основних засобів
32 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування торгівельного павільйону «Бахус» за адресою: м.Дніпрорудне вул.Леніна, 2ш гр.Устимцю С.М.
Інформація про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних дошкільних навчальних закладів міста за 2014 рік.doc