Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Семидесятая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 70 сесії від 26.02.2015.doc

01 Про затвердження виконання міського бюджету за 2014 рік
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки основних засобів
05 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на реалізацію металобрухту
06 Про продовження терміну консервації основних засобів, що перебувають у повному господарському віданні КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
07 Про затвердження проектно-кошторисної документації: «Комунальний спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дніпрорудненська дитяча музична школа» Василівської районної ради Запорізької області, вул. Комсомольська, 1 м.Дніпрорудне – капітальний ремонт»
08 Про внесення змін до рішення шістдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.12.2014 № 13 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шкільна, 1 гр. Кучаєвій В.О.»
09 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня,54/10 гр. Староконю Б.Ю.
10 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для розміщення торгівельного павільйону для реалізації продовольчої групи товарів за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Набережна, 14б ФОП Коваленко С.М.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Набережна,14б ФОП Котеленець Л.Г.
12 Про продовження оренди земельної ділянки під розміщення та обслуговування їдальні «Чайка» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 6а ПП «ТВК «Шахтар»
13 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування стоматологічного кабінету за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Комсомольська, 13, прим.64 гр.Шайтанову С.М.
14 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення і обслуговування складу промислових товарів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Степова, 4 «б» ФОП Степаненку В.Г.
15 Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки ФОП Степаненку В.Г.
16 Про укладення попередніх договорів оренди земельних ділянок гр.Жук Л.М.
17 Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки гр. Глумовій О.С.
18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Літня, 35 гр. Сухенко О.Б.
19 Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки для продажу земельних ділянок
20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ОК «Садиба»
21 Про внесення доповнень та змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 №22 «Про затвердження Програми розроблення генерального плану м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області»
22 Про затвердження Положення про взаємодію ОСББ з підприємствами, що надають послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та теплопостачання
23 Про погодження Інвестиційної програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2015 рік
24 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основних засобів
25 Про клопотання про надання згоди на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності територіальної громади міста Дніпрорудне завершеного будівництвом об’єкта «Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Дніпрорудне, I черга, Василівський район»
26 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфта лікарняного г/п 500 кг на 5 зупинок (Рег.№67385) в хірургічному корпусі Комунальної Установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» в м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2»
27 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфта лікарняного г/п 500 кг на 5 зупинок (Рег.№67386) в хірургічному корпусі Комунальної Установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» в м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2»
28 Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ліфта лікарняного г/п 500 кг на 4 зупинки (Рег.№71783) в хірургічному корпусі Комунальної Установи «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» в м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/4»
29 Про внесення змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 29 «Про затвердження Програми нарощування міського матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно-екологічного характеру та їх наслідків на 2014-2016 роки»
30 Про внесення змін та доповнень до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 16.01.2015 № 16 «Про міський бюджет на 2015 рік».zip
31 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Тимчасового положення про порядок передачі земельних ділянок у власність та користування ОСББ і ЖБК»