Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Шестьдесят девятая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 69 сесії від 29.01.2015.doc

01 Про заходи щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2015 рік
02 Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2014 рік
03 Про вступ Дніпрорудненської міської ради до Запорізької обласної асоціації органів місцевого самоврядування
04 Про внесення змін до рішення сімдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 30.09.2010 № 11 «Про затвердження обов’язкового переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які знаходяться на балансі КУП «Наш дім» ДМР»
05 Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Набережна, 4 ФОП Скрипнику В.І.
06 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Червонофлотська, 140 гр. Поліону А.В.
07 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, пров.Гресовський, 4 гр. Семеренку О.П.
08 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Зелена, 4/30 гр. Панченко Т.О.
09 Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки ФОП Шевченко І.М.
10 Про погодження наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики на комунальному підприємстві «Дніпрорудненські теплові мережі»
11 Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Дніпрорудне на 2015 рік
12 Про встановлення акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території м. Дніпрорудне