Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Шестьдесят седьмая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 67 сесії від 25.12.2014.doc

01 Про план роботи Дніпрорудненської міської ради шостого скликання на І півріччя 2015 року
02 Про затвердження міської Програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Дніпрорудне на 2014-2015 роки
03 Про затвердження Програми організації оплачуваних громадських робіт по м.Дніпрорудне на 2015 рік
04 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу КДНЗ № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на списання основних засобів
07 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного будинку за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 28 ОСКББ «50 років Жовтня»
08 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування магазину промислових товарів за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна, 4 д ФОП Темник О.М.
09 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Б.Хмельницького, 2а гр. Засядько О.М.
10 Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки під розміщення кіоску з ремонту взуття за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Молодіжна , біля буд.2 ФОП Аллахвердову В.Є.
11 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Миру, 43 гр. Нагерняку А.В. та гр.Мінковій Л.І.
12 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Літня, 35 гр. Сухенко О.Б.
13 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шкільна, 1 гр. Кучаєвій В.О.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченка, 66 гр. Кириленко В.Б.
15 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна, 3, кв.1 гр. Борисенко Н.А.
16 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (лоджії) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Приморська, 17, кв.2 гр. Карпенко В.І. та гр. Розумній О.О.
17 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 8, кв.2 гр. Сергієнку С.А.
18 Про внесення змін до рішення сорок восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.08.2013 № 18 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу до магазину промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, будинок 3,прим. 83,84 ФОП Рогачову Ю.В.»
19 Про затвердження Переліку земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне для продажу громадянам у 2015 році
20 Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Дніпрорудне гуртожитків по вул. Комсомольській, 15, вул.Леніна, 12, вул.Шахтарській, 4 від ПрАТ «ЗЗРК».docx
21 Про внесення доповнень до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2015 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
22 Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26 липня 2012 № 29 «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Дніпрорудне, та пропорцій її розподілу»
23 Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг зі збирання та перевезення побутових відходів на території міста Дніпрорудне
24 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу майна в оренду КП «Облводоканал» ЗОР
25 Про визнання таким, що втратило чинність рішення п’ятдесят восьмої сесії міської ради від 29.05.2014 № 21 «Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне»
26 Про розірвання договору № 36 від 13.01.2014 оренди комунального майна
27 Про найменування вулиці
28 Про надання дозволу КДНЗ № 6 «Струмок» ДМР ВР ЗО на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
29 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
30 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»
31 Про фінансування видатків міського бюджету в І кварталі 2015 року
32 Про надання права на отримання позики
33 Про внесення змін до рішення шістдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 31.07.2014 № 09 «Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування торгівельного кіоску за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24 д ФОП Скоковій С.М.»
34 Про внесення змін до рішення шістдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.11.2014 № 12 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Зелена, 4/3, м. Дніпрорудне гр. Тишко – Жирун Д.А.»
35 Про внесення змін до рішення шістдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.11.2014 № 13 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою:вул. Зелена, 4/12, м. Дніпрорудне гр. Вертегел І.Г.»
36 Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.05.2014 № 07 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування гуртожитків та розміщення бази житлово-комунального господарства за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів,17 і 19 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
37 Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.05.2014 № 08 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки під розміщення профілакторію «Гірник» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Набережна,1 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
38 Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.05.2014 № 09 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування гуртожитку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна,12 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
39 Про внесення змін до рішення шістдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.11.2014 № 15 «Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування кафе «Шашлична» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 2-ф ФОП Баліновській І.В.»
40 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (та відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, Товариство № 3 по будівництву та експлуатації гаражів індивідуального автотранспорту, гараж № 74 гр. Зуб Т.І.
41 Про розгляд заяви голови правління ОК «Садиба» Кулішова Ю.Г.