Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Шестьдесят шестая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 66 сесії від 27.11.2014.doc

01 Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2015 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в позичку майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
07 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на списання основного засобу
08 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на придбання основних засобів
09 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Таврійська, 69 гр. Гапон Т.Ю.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Нижня,54 гр. Староконю Б.Ю.
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шевченка, буд.62 гр.Довбні О.В.
12 Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул. Зелена, 4/3, м. Дніпрорудне гр. Тишко – Жирун Д.А.
13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою:вул. Зелена, 4/12, м. Дніпрорудне гр. Вертегел І.Г.
14 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою з встановленням меж земельної ділянки в натурі для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: Товариство №3 по будівництву та експлуатації колективних гаражів індивідуального автотранспорту, м. Дніпрорудне гр. Зуб Т.І.
15 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування кафе «Шашлична» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 2-ф ФОП Баліновській І.В.
16 Про продовження попереднього договору оренди земельної ділянки № 101 від 04.10.2012 гр. Журавському І.О. та гр. Ваську О.М.
17 Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки для розміщення індивідуального металевого гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна,біля буд.4-а гр.Нікуліній Т.В.
18 Про внесення доповнення до рішення п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.12.2013 № 17 «Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку для забезпечення функціонування об’єкту кафе «Літторал» на прибудинковій території за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Набережна, 6 ФОП Гасанову Е.Н.»
19 Про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.03.2014 № 21 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Каховська, 2а гр. Кириченко В.Ю.»
20 Про внесення змін до рішення шістдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 27.05.2010 № 28 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування колірної майстерні за адресою: вул. Нижня, 54 а, м. Дніпрорудне, гр. Королю С.О.»
21 Про розгляд заяви громадянки України Корж С.В.
22 Про скасування рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 26.11.2009 №27 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право на земельну ділянку для ведення садівництва в обслуговуючому кооперативі «Садівниче товариство № 2 «ЗЗРК» м.Дніпрорудне гр. Петровій Н.В.»
23 Про виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне і зняття з балансу КУП «Наш дім» ДМР нежитлового приміщення внаслідок його продажу
24 Про внесення змін до рішення шістдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.09.2014 № 06 «Про продовження терміну консервації основних засобів, що перебувають у повному господарському віданні КП «Дніпрорудненські теплові мережі»»
25 Про внесення змін до рішення шістдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.10.2014 № 25 «Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого та рухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, укладеного з КП «Облводоканал» ЗОР
26 Про затвердження розпорядження міського голови від 21.11.2014 № 208 «Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на використання основного засобу»
27 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»
28 Про внесення змін до рішення шістдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради від 02.10.2014 №01 «Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі КДНЗ №2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
29 Про внесення змін до рішення шістдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради від 02.10.2014 №02 «Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
30 Про внесення змін до рішення шістдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради від 02.10.2014 №03 «Про затвердження кошторисної документації «Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі господарського корпусу з вбудованою котельною КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/3»
31 Про внесення змін до рішення шістдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради від 02.10.2014 №04 «Про затвердження кошторисної документації «Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м.Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі будівлі харчоблоку КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м.Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/6»