Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Шестьдесят четвертая (внеочередная) сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 64 сесії від 02.10.2014.doc

01 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі КДНЗ №2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
02 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі КДНЗ №7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
03 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі господарського корпусу з вбудованою котельною КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/3»
04 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м’якої покрівлі будівлі харчоблоку КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м.Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/6»
05 Про затвердження кошторисної документації "Першочергові (невідкладні) заходи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка сталася 24 вересня 2014 року на території Запорізької області (по м. Дніпрорудне Василівського району) на аварійно-відновлювальні роботи м'якої покрівлі головного корпусу КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області» м. Дніпрорудне, вул. Зелена, 2/4»
06 Про затвердження кошторисної документації на «Вул. Нижня, м.Дніпрорудне Василівського району Запорізької області - капітальний ремонт дороги»
07 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»