Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Шестьдесят вторая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 62 сесії від 28.08.2014.doc

01 Про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за I півріччя 2014 року
02 Про надання дозволу комунальним дошкільним навчальним закладам на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про затвердження Положення про оренду майна, що є власністю територіальної громади міста Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на виведення із експлуатації основного засобу для проведення його консервації
05 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки майна, що перебуває у повному господарському віданні підприємства
06 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів
07 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на реалізацію металобрухту
08 Про повторне оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26 липня 2012 № 29 «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Дніпрорудне, та пропорцій її розподілу»
09 Про внесення доповнень до рішення п’ятдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 24.04.2014 № 26 «Про передачу в оренду земельної ділянки під газетний кіоск «Преса» за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна, 19 а гр. Сідоренко А.І.»
10 Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 19 г гр. Кляхіну С.В.
11 Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 4 ФОП Михальову І.А.
12 Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки в районі проспекту Ентузіастів, 15 м.Дніпрорудне ФОП Лоргову О.М.
13 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та передачу безоплатно у власність громадянам України
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування спеціалізованого магазину «Каховське море» за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Молодіжна № 9 гр. Єрмак Л.А.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна, 4 д ФОП Темник О.М.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок КУП «Наш дім» ДМР
17 Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування прибудови будови (лоджії) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 15, кв. 1 гр. Ключковій Л.Г.
18 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для влаштування виставочного майданчика за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, біля будинку № 11 ПАТ КБ «Приватбанк»
19 Про розгляд заяви Устимця С.М. про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 2.
20 Про затвердження списку присяжних для Василівського районного суду Запорізької області
21 Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.03.2013 № 11 «Про затвердження Програми благоустрою території м. Дніпрорудне на 2013-2015 роки» (зі змінами)
22 Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.03.2013 №12 «Про затвердження Програми розвитку дорожнього господарства, що знаходиться у комунальній власності міської ради м. Дніпрорудне на період 2013-2015 роки» (з доповненнями)
23 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.02.2014 № 25 «Про погодження кошторису на утримання дільниці благоустрою КУП «Наш дім» ДМР та періодичності виконання робіт на об’єктах міського благоустрою на 2014 рік»
24 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»
25 Про надання згоди на часткове переведення котельні комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі» на альтернативні види палива, надання в оренду частини будівлі котельні і котла
26 Про звернення депутатів Дніпрорудненської міської ради шостого скликання до Запорізької обласної ради