Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Шестьдесят первая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 61 сесії від 31.07.2014.doc

01 Про затвердження виконання міського бюджету за І півріччя 2014 року
02 Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості
04 Про продовження терміну дії поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води ТЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР
05 Про внесення доповнень до рішення тридцять шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.12.2012 № 06 «Про затвердження Програми з утримання та експлуатації житлового фонду, що знаходиться в комунальній власності Дніпрорудненської міської ради на 2013-2017 роки»
06 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна, 21, кв.1 гр. Денисенку В.І.
07 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування реконструкції стоматологічного кабінету за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 20, прим.93 гр.Павловій О.М. та гр. Павловій О.В.
08 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Таврійська, 7 гр. Сущинській О.А.
09 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування торгівельного кіоску за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів,24 д ФОП Скоковій С.М.
10 Про внесення змін до Положення про місцеві податки та збори, затвердженого рішенням шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 31.03.2011 № 05 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Дніпрорудне»
11 Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки за адресою: м. Дніпрорудне, в районі міського ринку КП «Дніпрорудненський міський ринок»
12 Про затвердження проектно-кошторисної документації об’єкту «Дніпрорудненська міська стоматологічна поліклініка, вул. Леніна, 47, м. Дніпрорудне – капітальний ремонт»
13 Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дніпрорудненська дитяча музична школа» Василівської районної ради Запорізької області, вул. Комсомольська 1 м. Дніпрорудне
14 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №18 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2012-2015 рр.» (із змінами та доповненнями)
15 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»
16 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне