Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Пятьдесят девятая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 59 сесії від 26.06.2014.doc

01 Про план роботи Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2014 року
02 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на розконсервацію основних засобів
03 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів
04 Про тимчасове призупинення функціонування дільниці з облаштування тимчасового притулку з відлову та утримання безпритульних тварин
05 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26 липня 2012 № 29 «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Дніпрорудне, та пропорцій її розподілу»
06 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на реалізацію металобрухту
07 Про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.03.2014 № 06 «Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне»
08 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в позичку майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
09 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
10 Про приватизацію жилого приміщення в гуртожитку, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
11 Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Дніпрорудненської міської ради «Про затвердження Положення про оренду майна, що є власністю територіальної громади міста Дніпрорудне»
13 Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту (вид: інші сервітути) на земельну ділянку для розміщення літньої площадки на прибудинковій території за адресою:м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 17 ФОП Поддубній Н.М.
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування кіоску «Хлебушек» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 2 в ФОП Виперайленко Л.С.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування ганку під магазин промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 3 в ФОП Бурбелі О.Р.
16 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону «Автозапчастини» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. 50 років Перемоги, 7 ФОП Долматовій Г.М.
17 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основних засобів
18 Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.05.2014 № 18 «Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки майна, що перебуває у повному господарському віданні підприємства»
19 Про внесення змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 31 «Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основного засобу»
20 Про затвердження складу постійної комісії при виконавчому комітеті Дніпрорудненської міської ради з питань списання основних засобів, що є комунальною власністю Дніпрорудненської міської ради
21 Про внесення змін до рішень п’ятдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.02.2014 №15 та №16
22 Про підтримку звернення міських голів міст Луганської області
23 Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.05.2014 № 22 «Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на розміщення трудового архіву в приміщеннях будівлі ДНЗ № 8»