Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Пятьдесят восьмая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 58 сесії від 29.05.2014.doc

01 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
02 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
03 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КДНЗ № 6 «Струмок» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про розірвання договору оренди комунального майна № 24 від 05.10.2011
06 Про внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.05.2013 № 08 «Про надання згоди керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості»
07 Про поновлення договору оренду земельної ділянки для обслуговування гуртожитків та розміщення бази житлово-комунального господарства за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів,17 і 19 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
08 Про поновлення договору оренди земельної ділянки для обслуговування гуртожитку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна,12 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
09 Про поновлення договору оренди земельної ділянки під розміщення профілакторію «Гірник» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Набережна,1 підприємству з іноземними інвестиціями у формі ПрАТ «ЗЗРК»
10 Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки для майданчика з проведення тренувань по пейнтболу біля буд.3 по вул.50 років Перемоги, м.Дніпрорудне гр.Фролову В.А.
11 Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування прибудови до будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Комсомольська, 9, кв.23 гр. Зможенку А.О.
12 Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування прибудови до будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 5, кв.76 гр. Куликову В.І.
13 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови до будови (лоджії) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна, 51, кв.2 гр. Сінчуку О.В.
14 Про припинення дії договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію) за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Шкільна, 2 б ТОВ «СК Промстройсервіс»
15 Про організацію стоянок таксі на території міста Дніпрорудне
16 Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.12.2013 № 39 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня,54 громадянам України»
17 Про діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку на території м.Дніпрорудне
18 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки майна, що перебуває у повному господарському віданні підприємства
19 Про внесення змін до рішення сорок другої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.03.2013 № 11 «Про затвердження Програми благоустрою території м. Дніпрорудне на 2013 -2015 роки» (зі змінами)
20 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 27.02.2014 № 25 «Про погодження кошторису на утримання дільниці благоустрою КУП «Наш дім» ДМР та періодичності виконання робіт на об’єктах міського благоустрою на 2014 рік»
21 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
22 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на розміщення трудового архіву в приміщеннях будівлі ДНЗ № 8
23 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
24 Про підтримку пропозиції міського голови по проведенню у місті благодійної акції