Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Пятьдесят седьмая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 57 сесії від 24.04.2014.doc

01 Про затвердження виконання міського бюджету за І квартал 2014 року
02 Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста в літній період 2014року
03 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
04 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
05 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу ПК «Гірник» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
07 Про внесення доповнення до рішення сорокової сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 28.02.2013 № 16 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2013 - 2014 роках способом викупу та за конкурсом»
08 Про розірвання договору оренди комунального майна № 26 від 01.11.2011
09 Про розірвання договору оренди комунального майна № 23 від 29.09.2011
10 Про передачу основних засобів в оперативне управління КУП «Наш дім» ДМР
11 Про внесення доповнень до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2014 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
12 Про встановлення КП «Дніпрорудненський міський ринок» порядку перерахування плати за оренду комунального майна
13 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на реалізацію металобрухту
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у власність громадянам України
15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Каховська, 38 гр. Кондрацькій О.І.
16 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Б.Хмельницького, 69 гр. Наумович Л.С.
17 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Б.Хмельницького, 71 гр. Баздирєву С.Г.
18 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Б.Хмельницького, 73 гр. Баздирєвій Л.О.
19 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко, 44 гр. Кайдашу В.В.
20 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко, 46 гр. Кайдашу А.В.
21 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 3 б гр.Уманській І.І.
22 Про скасування рішення сімдесят другої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 28.10.2010 № 33 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель за адресою: вул.Б.Хмельницького, буд. 2 а, м. Дніпрорудне гр. Ларіній Л.І.»
23 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Б.Хмельницького,буд. 2 а гр. Засядько О.М.
24 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Таврійська, 9 гр. Салікову Р.В.
25 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки під газетний кіоск «Преса» за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Леніна, 19 ФОП Сідоренко Т.О.
26 Про передачу в оренду земельної ділянки під газетний кіоск «Преса» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 19 а гр. Сідоренко А.І.
27 Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Козацька, біля будинку 2, гр. Іваніцькій Р.Д.
28 Про передачу в строкове сервітутне користування земельної ділянки для розміщення індивідуального металевого гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Леніна,біля буд. 20 гр.Смоляковій Н.М.
29 Про внесення змін до рішення сорок восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.08.2013 № 18 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування ганку та навісу до магазину промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне,пр. Ентузіастів, будинок 3, прим. 83,84 ФОП Рогачову Ю.В.»
30 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
31 Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради п’ятого скликання від 26.11.2009 № 48 «Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення виробничої дільниці за адресою: вул. Східна, 80, м.Дніпрорудне, фізичній особі - підприємцю Дремарецькому В.В. та фізичній особі-підприємцю Вертегел Н.П.»
32 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»
33 Про затвердження проектно-кошторисної документації на поточний ремонт покрівлі інфекційного відділення КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
34 Про затвердження проектно-кошторисної документації на поточний ремонт покрівлі господарського корпусу КУ «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
35 Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт захисної споруди громадського захисту (протирадіаційного укриття № 29372) за адресою: вул. Молодіжна, 2, м. Дніпрорудне Василівського району Запорізької області