Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Пятьдесят шестая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 56 сесії від 27.03.2014.doc

01 Про затвердження фінансового плану КУП «Наш дім» ДМР на 2014 рік
02 Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненський міський ринок» на 2014 рік
03 Про затвердження фінансового плану КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2014 рік
04 Про погодження доповнень до Інвестиційної програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2014 рік
05 Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
06 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
07 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
08 Про виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне і зняття з балансу КУП «Наш дім» ДМР нежитлового приміщення внаслідок його продажу
09 Про передачу в оренду земельних ділянок для обслуговування та розміщення комплексу будівель за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Тітова69/8,69/9 ТОВ «Новаторінвест» та гр.Хорольському В.В.
10 Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.12.2013 № 26 «Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування автомийки на три пости за адресою: м.Дніпрорудне вул. Нижня, 60а ФОП Войнаровському В.В.»
11 Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.07.2013 № 38 «Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня,4 гр. Кулішову Ю.Г.»
12 Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.12.2013 № 25 «Про передачу в оренду земельних ділянок для розміщення гаражів за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 14, та вул. Нижня, 14 а гр. Руденку О.А.»
13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування стоянки автотранспорту за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Паркова, 51-а ФОП Грабовець О.Д.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування 14/25 часток нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 22, прим.33 гр.Токаревій О.Л.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко, 40 гр. Яшину В.С.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шевченко, 42 гр. Яшиній Л.Є.
17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування приміщення центру правової допомоги «ЮН і Ко» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.78/1 гр. Жук Л.М.
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування приміщення центру правової допомоги «ЮН і Ко» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.78/2 гр. Жук Л.М.
19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування крамниці промислових товарів «Адель» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.77 гр. Жук Л.М.
20 Про скасування рішення сорок п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.05.2013 №18 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на Дніпрорудненську міську раду з подальшою передачею її у приватну власність гр. Тараненко Г.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Каховська, біля буд.2»
21 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Каховська, 2а гр. Кириченко В.Ю.
22 Про продовження оренди земельної ділянки для встановлення та обслуговування кіоску «Преса» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 35 гр. Макаровій Н.І.
23 Про продовження оренди земельної ділянки для встановлення торгівельного павільйону за адресою: м. Дніпрорудне , пр. Ентузіастів,24ж ФОП Матвіїшину З.М.
24 Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
25 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
26 Про внесення змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 05 «Про надання дозволу керівництву ДКП «Кінотеатр «Сучасник» на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне»
27 Про внесення змін до Положення про місцеві податки та збори, затвердженого рішенням шостої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 31.03.2011 № 05 «Про встановлення місцевих податків та зборів на території м. Дніпрорудне»
28 Про заходи щодо забезпечення виконання міського бюджету на 2014 рік
29 Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятдесят четвертої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 30.01.2014 № 33 «Про міський бюджет на 2014 рік»