Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Пятьдесят третья сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 53 сесії від 26.12.2013.doc

01 Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2013 році
02 Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2014 рік
03 Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2014 рік
04 Про затвердження міської Програми зайнятості населення м.Дніпрорудне на 2014 – 2015 роки
06 Про затвердження міської Програми утримання захисних споруд цивільної оборони м. Дніпрорудне на 2014 рік
07 Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2014 рік
08 Про затвердження міської Програми «Фінансова підтримка спортивних споруд м. Дніпрорудне на 2014 рік»
09 Про фінансування видатків міського бюджету в І кварталі 2014 року
10 Про план роботи Дніпрорудненської міської ради шостого скликання на І півріччя 2014 року
11 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
12 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненський міський ринок» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
13 Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
14 Про вилучення майна із повного господарського відання КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
15 Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі»
16 Про внесення змін та доповнень до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2011 №18 «Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об'єктів комунальної власності на 2012-2015 рр.» (із змінами та доповненнями)
17 Про надання дозволу на встановлення платного особистого строкового земельного сервітуту ( вид: інші сервітути) на земельну ділянку для забезпечення функціонування об’єкту кафе «Літторал» на прибудинковій території за адресою:м. Дніпрорудне, вул. Набережна, 6 ФОП Гасанову Е.Н.
18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування складського приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Червонофлотська, 71, ПП «Анапас»
19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею її в оренду для розміщення та обслуговування торгівельного кіоску за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Комсомольська, 17 ФОП Гнатенко Т.П., та ФОП Чвиковій Т.І.
20 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування спеціалізованого магазину «Каховське море» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Молодіжна, 9 ФОП Дудніченку С.М.
21 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування спеціалізованого магазину «Каховське море» за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Молодіжна № 9 гр. Єрмак Л.А.
22 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для АЗС за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Паркова,51-а гр. Лєжнєвим Ю.А.
23 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування стоянки автотранспорту за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Паркова, 51-а ФОП Грабовець О.Д.
24 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови до будови (балкону) до квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Шахтарська, 12, кв.4 гр. Лук’яновій М.П.
25 Про передачу в оренду земельних ділянок для розміщення гаражів за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Нижня, 14, та вул.Нижня, 14 а гр. Руденку О.А.
26 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування автомийки на три пости за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Нижня, 60а ФОП Войнаровському В.В.
27 Про продовження оренди земельних ділянок для розміщення посудного кіоску за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 4-а, та для розміщення приміщення для зберігання тари за адресою: м. Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 4-в гр. Панасенко Л.Д.
28 Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску з ремонту взуття за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна біля буд.12-а гр. Єсояну С.А.
29 Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення торгівельного павільйону для реалізації продовольчої групи товарів за адресою: м. Дніпрорудне вул. Набережна, 14-б ФОП Коваленко С.М.
30 Про затвердження складу комісії по приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне
31 Про виключення зі складу комунальної власності територіальної громади м. Дніпрорудне і зняття з балансу КУП «Наш дім» ДМР нежитлового приміщення внаслідок його продажу
32 Про передачу майна, що є власністю територіальної громади міста, на баланс КП «Облводоканал» ЗОР для проведення ремонтних робіт
33 Про організацію збирання, видалення, транспортування та розміщення твердих побутових відходів
34 Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2014 рік
35 Про затвердження граничної чисельності працівників бюджетних установ міста на 2014 рік
36 Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 29.12.2012 № 05 «Про міський бюджет на 2013 рік»
37 Про укладання договору реструктуризації заборгованості по платі за оренду земельної ділянки з ТОВ «Ексім-Агро»
38 Про припинення договору оренди земельної ділянки № 427 від 02.08.2010 для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 54, ОК «Сонячний-3»
39 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня,54 громадянам України
40 Про розгляд заяви гр.Ляльченка Л.Х.
41 Про функціонування дільниці благоустрою в структурі КУП «Наш дім» ДМР