Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Рішення сесій міської ради

Пятьдесят вторая сессия шестого созыва

ПЕРЕЛІК рішень 52 сесії від 28.11.2013.doc

01 Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2014 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів
02 Про затвердження міської Програми забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань препаратом стабільного йоду на 2013-2014 роки
03 Про внесення змін до складу постійної комісії при виконавчому комітеті з питань списання основних засобів, що є комунальною власністю Дніпрорудненської міської ради
04 Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на придбання основних засобів
05 Про внесення змін до фінансового плану КП «Дніпрорудненський міський ринок» на 2013 рік
06 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основних засобів
07 Про погодження змін до наказу про організацію бухгалтерського обліку та облікової політики КП «Дніпрорудненські теплові мережі»
08 Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25 липня 2013 № 15 «Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на придбання основного засобу»
09 Про внесення змін до фінансового плану КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2013 рік
10 Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг зі збирання та перевезення побутових відходів на території міста Дніпрорудне
11 Про внесення змін до рішення сорок восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради від 29.08.2013 № 01 «Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне»
12 Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради від 29.12.2011 № 36 «Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне»
13 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
14 Про надання дозволу керівництву КУП «Наш дім» ДМР на продовження терміну оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
15 Про надання дозволу керівництву ПК «Гірник» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
16 Про затвердження результатів продажу за конкурсом нежитлового приміщення загальною площею 46.7 кв. м за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 22 та надання дозволу на його продаж Токаревій О.А.
17 Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне
18 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування тамбуру для крамниці продовольчих товарів за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.92 гр. Глумовій О.С.
19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування крамниці продовольчих товарів за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.92 гр.Глумовій О.С.
20 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування тамбуру стоматологічного салону за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.93 ПП «Мастер Дент 2005»
21 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування стоматологічного кабінету за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 20, прим.93 ПП «Мастер Дент 2005»
22 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування вхідного тамбуру до крамниці промислових товарів «Наш дім» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.91 ФОП Степаненку В.Г.
23 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування приміщення магазину промислових товарів «Наш дім» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.91 ФОП Степаненку В.Г.
24 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування вхідного ганку при реконструкції квартир № 77-78 за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20 гр. Жук Л.М.
25 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування приміщення центру правової допомоги «ЮН і Ко» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.78/2 гр. Чернову С.Л.
26 Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва ганку до квартири № 107 за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20 ФОП Шевченко І.М.
27 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування крамниці «Орхідея» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.107 ФОП Шевченко І.М.
28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, пров. Південний, 2 гр. Задорожньому П.С.
29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, пров. Південний, 4 гр. Фалько Т.С.
30 Про затвердження тимчасового порядку проведення земельних аукціонів на території міста Дніпрорудне
31 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування крамниці промислових товарів «Адель» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.77 гр. Бондар О.О.
32 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування приміщення центру правової допомоги «ЮН і Ко» за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 20, прим.78/1 гр. Бондар О.О.
33 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Б.Хмельницького, 32 гр.Флорко Л.М.
34 Про внесення змін до рішень Дніпрорудненської міської ради
35 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна,2с та павільону «Г» за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Леніна,2щ ФОП Здобновій Ю.М.
36 Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нерухомого майна за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 2р ФОП Кліменку М.М.
37 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості для обслуговування міського ринку за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Леніна, 2 КП «Дніпрорудненський міський ринок»
38 Про внесення доповнення до Статуту редакції Дніпрорудненського міського проводового радіомовлення «Експрес
39 Про погодження Інвестиційної програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2012-2013 роки
40 Про погодження Інвестиційної програми КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на 2014 рік
41 Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на проведення незалежної оцінки майна
42 Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне гуртожитку по вул. Комсомольській, 17