Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

20 лютого 2020 № 43

 

Про скликання чергової сімдесят четвертої сесії
Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят четверту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 26 березня 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят четвертої сесії винести питання:

- Інформації про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2019 рік

1. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2020 рік

2. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»

3. Про оприлюднення проекту регуляторного акту-рішення сесії Дніпрорудненської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території міста Дніпрорудне на 2021 рік»

4. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для функціонування малої архітектурної форми в комерційних цілях за адресою: вул. Центральна, 19г, м. Дніпрорудне гр. Кляхіну С.В.

5. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Нижня, 4, м. Дніпрорудне гр. Журавській Ю.К.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення та відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Маяковського, 18 гр. Солоповій В.Ф.

7. Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування магазину «Продукти» за адресою: вул.Шахтарська, 12, м.Дніпрорудне ТОВ ВКП «НОРТ»

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину «Овочі» за адресою: вул. Шахтарська, 12, м. Дніпрорудне ТОВ «КАЛІПСО-ПЛЮС»

9. Про припинення дії договору оренди землі для реконструкції існуючого павільйону шляхом прибудови санітарно-побутового приміщення за адресою: пр.Ентузіастів, 24/в, м. Дніпрорудне ТОВ ВКП «НОРТ»

10. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону «Диво» за адресою: пр.Ентузіастів, 24/в, м.Дніпрорудне ТОВ «КАЛІПСО-ПЛЮС»

11. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення та обслуговування кафе «Весна» за адресою: вул.Героїв праці, 3, м.Дніпрорудне ТОВ ВКП «НОРТ»

12. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування кафе «Весна» за адресою: вул. Героїв праці, 3, м. Дніпрорудне ТОВ «КАЛІПСО-ПЛЮС»

13. Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування магазину «Дніпро» за адресою: пр. Ентузіастів, 27, м. Дніпрорудне ТОВ ВКП «НОРТ»

14. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування магазину «Дніпро» за адресою: пр.Ентузіастів, 27, м.Дніпрорудне ТОВ «ЕТНО-ІНВЕСТ»

15. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування кафе «Шашлична» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 2ф ФОП Баліновській І.В.

16. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування крамниці промислових товарів «Далила» за адресою: вул.Центральна, 25/23, м.Дніпрорудне ФОП Лєш Д.О.

17. Про передачу в оренду земельної ділянки для встановлення та обслуговування кіоску «Преса» за адресою: вул.Центральна, 35б, м. Дніпрорудне ФОП Макаровій Н.І.

18. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування вхідного ганку медичного центру стоматологічних послуг «НЬЮ ДЕНТАЛ» за адресою: пр.Ентузіастів, буд. 1, м. Дніпрорудне ФОП Кедровському Г.І.

19. Про передачу в оренду земельних ділянок для розміщення та обслуговування існуючих приміщень за адресою: вул. Нижня, 4-к та 4-д, м. Дніпрорудне ФОП Білоусову В.Г.

20. Про скасування рішення сорок сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 25.07.2013 № 42 «Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: м. Дніпрорудне вул. Леніна, буд. № 51-а ФОП Бадовій Л.О.»

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування об’єкту нерухомого майна за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, 51-а ФОП Бадовій Л.О.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування об’єкту нерухомого майна за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 51-а ФОП Бадовій Л.О.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, ОК «ТІАГ-3» гр. Гусєвій Т.В.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (розташування будівлі промбази дільниці РЕМ) за адресою: вул. Нижня, 5, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

25. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

26. Про роботу комунальних дошкільних навчальних закладів міста в літній період 2020 року

27. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ