Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

16 січня 2020 № 10

 

Про скликання чергової сімдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімдесят першу сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 27 лютого 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сімдесят першої сесії винести питання:

- Інформації про соціальне обслуговування населення м.Дніпрорудне за 2019 рік:

- Відділ соціального захисту в м.Дніпрорудне управління соціального захисту населення Василівської районної державної адміністрації Запорізької області

- Відділ пенсійного забезпечення Управління пенсійного фонду України в Василівському районі

- Василівський районний центр зайнятості

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста у 2019 році

2. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 № 26 «Про міський бюджет на 2020 рік»

3. Про затвердження виконання міського бюджету за 2019 рік

4. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасових споруд за адресою: вул.Дружби, біля 71, м.Дніпрорудне гр. Дейнезі А.В.

5. Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: вул.Приморська, буд.17, кв.2, м.Дніпрорудне гр.Карпенко В.І., Розумній О.О.

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул.Приморська, буд.17, кв.2 гр.Амеліній Л.Ю.

7. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд.7, кв.41 гр.Чумаку І.П.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд.9, кв.42 гр.Солопову М.О.

9. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 18г ПрАТ «СК «Оранта – Січ»

10. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

11. Різне.

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Секретар ради Лариса РЕШЕТНЯК