Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА 

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Від 12 грудня 2019 № 379

 

Про скликання чергової шістдесят девятої сесії

Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову шістдесят девяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 23 січня 2020 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової шістдесят дев ятої сесії винести питання:

- Інформація про стан боротьби зі злочинністю, профілактики правопорушень та стан забезпечення безпеки дорожнього руху на території Дніпрорудненської міської ради та заходи щодо їх покращення за 2019 рік

-Інформація про хід виконання міських Програм за 2019 рік

1. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2019 рік

2. Про внесення змін до рішення шістдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 19.12.2019 «Про міський бюджет на 2020 рік»

3. Про заходи щодо виконання міського бюджету на 2020 рік

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Миру, 8 гр. Дудорову М.М.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул. Залізнична, діл. № 21/1, м. Дніпрорудне, гр. Кононенку О.О.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул. Дружби, діл. 125/1, м. Дніпрорудне, гр. Литвиненку В.І.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Будівельників, 8а гр. Паляниці В.П.  

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для обслуговування стоматологічного кабінету за адресою: м. Дніпрорудне вул. Центральна, 8а ФОП Алексахіну О.І.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 26 гр. Мітрофанову П.Д.

10.Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул. Літня, 41 а, м. Дніпрорудне гр. Григорчуку О.С.

11.Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 33, кв. 16 гр. Лебедєву Ю.О.

12.Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: вул. Літня, 41а, м. Дніпрорудне гр. Засоріну А.А.

13.Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування павільйону «Перукарня» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 2х ФОП Печіній С.М.

14.Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне  

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують

негайного вирішення.

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ

 

 

1. Про затвердження міських Програм на 2020 рік:

1.1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік

1.2. Про затвердження міської Програми відзначення державних, професійних свят, ювілейних, пам’ятних дат та нагородження громадян, які сприяють підвищенню престижу рідного міста на 2020 рік

1.3. Про затвердження міської Програми соціальної допомоги окремим категоріям громадян на 2020 рік

1.4. Про затвердження міської Програми підтримки КЗ «Дніпрорудненська міська бібліотека» на 2020 рік

1.5. Про затвердження міської Програми підтримки «Дніпрорудненська міська бібліотека філіал сімейного читання» на 2020 рік

1.6. Про затвердження міської Програми розвитку культурно-масової роботи «Людина та культура» на 2020 рік

1.7. Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Дніпрорудне на 2020 рік

1.8. Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей в дитячих закладах оздоровлення на 2020 рік

1.9. Про затвердження міської Програми підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді на 2020 рік

1.10. Про затвердження міської Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2020 рік

1.11. Про затвердження міської Програми земельної реформи на 2020 - 2021роки

1.12. Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Дніпрорудненської міської ради на 2020 рік

1.13. Про затвердження міської Програми нарощування матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно-екологічного характеру та їх наслідків на 2020-2023 роки

1.14. Про затвердження Програми благоустрою території міста Дніпрорудне на 2020 рік

1.15. Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста Дніпрорудне на 2020 рік

1.16. Про затвердження міської Програми «Питна вода м.Дніпрорудне на 2020 рік»

1.17. Про затвердження міської Програми капітального будівництва та реконструкції об&`єктів комунальної власності на 2020 – 2024 роки

2. Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»

3. Про затвердження структури і штатів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету на 2020 рік

4. Про затвердження граничної чисельності працівників бюджетних установ міста на 2020 рік

5. Про міський бюджет на 2020 рік

6. Про затвердження плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради на І півріччя 2020 року

7. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на території Дніпрорудненської міської ради – майданчиків для тимчасової зупинки особистого транспорту мешканців міста по вул. Набережна, біля б. 1 м. Дніпрорудне ПрАТ «ЗЗРК»

8. Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування будівлі центрального складу за адресою: вул.Нижня, 54, м.Дніпрорудне гр. Мельнікову О.М.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування молитовного будинку за адресою: вул. Нижня, 54з, м. Дніпрорудне Релігійній організації «Релігійне управління «Східно-Дніпровська конференція церкви адвентистів сьомого дня в Україні»

10. Про припинення дії договору оренди землі для обслуговування прибудови будови (балкону) до квартири за адресою: вул. Шахтарська, буд. 8, кв. 2, м.Дніпрорудне гр. Сергієнку С.А.

11. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Нижня, 4, м. Дніпрорудне ФОП Кулішову Ю.Г.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (будівля ПС «Дніпрорудна») за адресою: вул. Нижня, 60, м. Дніпрорудне ПАТ «Запоріжжяобленерго»

13. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

14. Про надання згоди на тимчасове користування приміщеннями

15. Про розірвання договору оренди комунального майна № 48 від 17.09.2018

16. Різне.

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ