Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Від 24 жовтня 2019 № 338

 

Про скликання чергової шістдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову шістдесят шосту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 28 листопада 2019 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової шістдесят шостої сесії винести питання:

1. Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2020 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

2. Про внесення змін до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

4. Про припинення дії договору № 67 на встановлення земельного сервітуту за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Набережна, біля буд. 2 гр. Григор’єву С.Г.

5. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення металевого боксу за адресою: вул.Набережна, біля буд. 2, м. Дніпрорудне гр. Машталяру В.А.

6. Про припинення права власності на земельну ділянку гр. Зябліцевим А.В.

7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення садівництва за адресою: вул.Степова, 16, м.Дніпрорудне СГОК «ЗЗРК-1», гр. Тищенку В.П.

8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за адресою: вул. Степова, 16/35, м.Дніпрорудне гр. Іноземцевій А.В.

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: вул. Приморська, 50, м. Дніпрорудне ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», гр. Детиненку О.В.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 3в гр. Сенюк Т.М.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину-кафе за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 27б ТОВ «КАЛІПСО-ПЛЮС»

12. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування платної стоянки для автомобілів з пунктом технічного обслуговування за адресою: пр.Ентузіастів, 34, м. Дніпрорудне ФОП Німій Л.С.

13. Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки для обслуговування платної стоянки для автомобілів з пунктом технічного обслуговування за адресою: пр. Ентузіастів, 34, м. Дніпрорудне ФОП Німій Л.С.

14. Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки для обслуговування механічної майстерні за адресою: вул.Нижня, 4в, м.Дніпрорудне гр. Камишному В.І.

15. Про продовження оренди земельної ділянки для розміщення та обслуговування торгівельного кіоску за адресою: м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, 24д ФОП Скоковій С.М.

16. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Центральна, 45/36 гр. Середич С.О.

17. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення та обслуговування магазину «Тандем» за адресою: вул. Центральна, 2ц, м.Дніпрорудне гр. Мохнатко Н.О.

18. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування магазину «Тандем» за адресою: вул. Центральна, 2ч, м. Дніпрорудне ТОВ «АЗОВЕНЕРГОПРОМ»

19. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

20. Про надання згоди на тимчасове користування приміщеннями

21. Про затвердження складу аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації

22. Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсів на право оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Дніпрорудне

23. Про затвердження складу міської комісії із забезпечення реалізації житлових проблем мешканців гуртожитків

24. Про затвердження складу міської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища

25. Про затвердження складу комісії з питань розгляду розрахункових матеріалів по визначенню розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги

26. Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок у м. Дніпрорудне

27. Про затвердження складу комісії при Дніпрорудненській міській раді по розгляду земельних спорів

28. Про затвердження складу конкурсної комісії по продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Дніпрорудне

29. Про затвердження конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів

30. Про затвердження складу комісії із самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади міста Дніпрорудне

31. Про затвердження міських Програм на 2020 рік

Допов. спеціалісти міської ради

32. Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на реалізацію металобрухту

33. Про надання дозволу керівництву КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання основного засобу

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Юрій КОРОБОВ