Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 18 липня 2019 № 224

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової шістдесят другої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову шістдесяту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 29 серпня 2019 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової шістдесят другої сесії винести питання:

- Інформація про стан закладів освіти в місті та їх підготовка до нового навчального року

- Інформація про підсумки виконання показників фінансових планів комунальних підприємств міста за результатами фінансово-господарської діяльності за І півріччя 2019 року

1. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»

2. Про припинення дії договорів оренди землі для обслуговування крамниці промислових товарів «Вікотек» за адресою: пр.Ентузіастів,4, м.Дніпрорудне ТОВ «Фемелі Лайт Хаус»

3. Про передачу в оренду земельних ділянок гр. Білоусовій Т.І.

4. Про внесення змін до рішення п’ятдесят сьомої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 30.05.2019 № 07 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування будівлі ПС «Дніпрорудна» за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 60 ПАТ «Запоріжжяобленерго»»

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 11 гр. Мацієвському В.В.

6. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – майданчику для тимчасової стоянки особистого транспорту мешканців будинку по вул. Центральна, 33 м.Дніпрорудне

7. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

Секретар ради Л.П.РЕШЕТНЯК