Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 18 червня 2019 № 183

м. Дніпрорудне

 

 

Про скликання позачергової п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

 

З метою реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік, взявши до уваги службові записки начальника відділу з земельних питань апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету Сергієнко Г.М., провідного спеціаліста-економіста з питань комунального господарства Казанцевої В.Ю., провідного спеціаліста з питань будівництва та архітектури Сидоренко Т.П., керуючись ст. 25, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 8.3 ст. 8 Регламенту Дніпрорудненської міської ради, скликати позачергову п’ятдесят восьму сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 20 червня 2019 року о 14.00 год. в залі засідань міської ради.

На розгляд позачергової п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання винести питання:

1. Про внесення змін до рішення п ̓ ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 04 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік».

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для потреб Дніпрорудненської територіальної громади за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Набережна, 13/2 Василівського району Запорізької області.

3. Про затвердження змін до рішення п ̓ ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 27 «Про затвердження міської Програми «Питна вода м.Дніпрорудне на 2019 рік».

 

 

 

Секретар ради Л.П.РЕШЕТНЯК