Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 23 травня 2019 № 153

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової п’ятдесят восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову п’ятдесят восьму сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 27 червня 2019 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової п’ятдесят восьмої сесії винести питання:

- Інформація Дніпрорудненського відділення поліції Василівського відділу ГУНП у Запорізькій області щодо дотриманням вимог статей 156, 178, 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у заборонений даним рішенням час доби; розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.

- Інформація про стан доріг у місті Дніпрорудне

1. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»

2. Про затвердження плану роботи сесій Дніпрорудненської міської ради на ІІ півріччя 2019 року

3. Про припинення дії договору оренди землі для встановлення зупиночного комплексу громадського транспорту за адресою: м. Дніпрорудне пр. Ентузіастів, 24-ж Василівського району Запорізької області КУП «Наш Дім»

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції та обслуговування зупиночного комплексу громадського транспорту за адресою: м.Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24ж ТОВ «АВТОБУД-ДНІПРО»

5. Про затвердження переліку вільних земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах

6. Про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд на земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: вул.Молодіжна, 11а, м. Дніпрорудне ФОП Корж С.В.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: вул. Нижня, 2е, м. Дніпрорудне ФОП Корж С.В.

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок для обслуговування прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Набережна, 8 ОСББ «Набережна-8» та вул. Центральна, 57 ОСББ «Світанок-57»

9. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

10. Про надання згоди на тимчасове користування приміщеннями

 

11. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на списання основного засобу

12. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ