Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 06 травня 2019 № 121

м. Дніпрорудне

 

Про відзначення у м.Дніпрорудне

Дня пам’яті та примирення,

Дня Перемоги над нацизмом

у Другій світовій війні

 

На виконання розпорядження голови Василівської РДА від 22.04.2019 №124 «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України», з метою вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам ̓ яті загиблих у Другій світовій війні, утвердження звитяжних традицій усіх поколінь захисників України, злагоди та консолідації суспільства, посилення турботи про ветеранів війни, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести заходи:

1.1. 08 травня 2019 року о 12:00 год. захід пам’яті до Дня пам’яті та примирення «Без пам’яті не буде майбуття», в читальній залі КУ «Дніпрорудненська міська бібліотека».

1.2. 09 травня 2019 року о 10-00 год. мітинг-реквієм «Тільки тим багата вічність, що наша пам’ять збереже…» меморіальний комплекс загиблим воїнам, площа біля ПК «Гірник».

1.3. 09 травня 2019 року о 10-30 год. святкову програму «Перемога одна на всіх!» у великій залі ПК «Гірник»

2. Під час проведення заходів забезпечити:

2.1. охорону громадського порядку та безпеку руху Дніпрорудненському МВП спільно з громадським формуванням «СКІФ».

2.2.чергування машини «Невідкладної медичної допомоги» КУ «Дніпрорудненська міська лікарня».

2.3. керівникам підприємств, організацій, установ, закладів освіти міста широке використання державної символіки України, червоних маків.

3. Рекомендувати провести:

3.1. в навчальних закладах міста уроки мужності, зустрічі, святкові концерти з ветеранами Другої світової війни, жертвами нацистських переслідувань, нинішніми захисниками Вітчизни - учасниками Антитерористичної операції та операції Об ̓ єднаних сил.

3.2. релігійним громадам панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

3.Контроль за підготовку та проведення святкових заходів покласти на секретаря ради Решетняк Л.П. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Староконя Б.Ю.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ