Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

 

 

 

Від 19 квітня 2019 № 109

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової п’ятдесят шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову п’ятдесят шосту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 30 травня 2019 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової п’ятдесят шостої сесії винести питання:

- Інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне за 5 місяців поточного року

1. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»

2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для розміщення тамбуру, ганку та лоджії до квартири № 21 та № 22 під дитячий клуб-магазин «Алладін» за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 21 ФОП Клімашевській Г.Г.

3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 32 гр. Олонцю Я.М.

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування будівлі промбази дільниці РЕМ за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Нижня, 5 ПАТ «Запоріжжяобленерго»

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування будівлі ПС «Дніпрорудна» за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 60 ПАТ «Запоріжжяобленерго»

7. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Шевченка, 66, м. Дніпрорудне гр. Кириленко В.Б.

8. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Пушкіна, 18, м. Дніпрорудне гр. Суховій С.В.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування будівлі супермаркету «АТБ» за адресою: пр. Ентузіастів, 26 та для влаштування майданчика паркування автомобілів за адресою: пр. Ентузіастів (між ПІБ і кафе-клубом «Карамболь») м. Дніпрорудне ТОВ «АТБ-ТОРГСТРОЙ»

10. Про продовження оренди земельної ділянки для обслуговування кіоску за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 24д ФОП Сидоренко О.В.

11. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення міні-пекарні за адресою: вул. Центральна, 2-л, м. Дніпрорудне ФОП Тронь О.Ю.

12. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «НЬЮ СЕРВІС»

13. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

14. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на продовження КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» ВРР ЗО» оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

15. Про надання згоди КЗ «Дніпрорудненський ПК «Гірник» ВРР ЗО» на передачу майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне, в суборенду

16. Про надання згоди ТОВ «Вертикаль» на передачу майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне, в суборенду

17. Про надання згоди на тимчасове користування приміщеннями

18. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ