Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И 

 

 

Від 21 лютого 2019 № 39

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової п’ятдесят третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову п’ятдесят третю сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 28 березня 2019 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової п’ятдесят третьої сесії винести питання:

- Інформації про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста за 2018 рік

1. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста на 2019 рік

2. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 29 «Про міський бюджет на 2019 рік»

3. Про внесення доповнень до рішення п’ятдесятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 № 15 «Про затвердження Програми розвитку ліфтового господарства міста Дніпрорудне на 2019 рік»

4. Про припинення дії договору оренди землі для будівництва та обслуговування прибудови до будови (балкону) до квартири за адресою: вул. Шахтарська, буд. 34, кв. 61, м. Дніпрорудне гр. Яненку А.Ф

5. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд. 34, кв. 61 гр. Тупіциній Т.А.

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування вхідного ганку з навісом до крамниці промислових товарів «SV-плюс» за адресою: вул.Центральна, 25/1, м. Дніпрорудне гр. Бідняку С.В.

7. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення існуючого навісу для тари за адресою: вул. Степова, 4г, м. Дніпрорудне гр. Журавському І.О.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: пр. Ентузіастів, 3/44, м.Дніпрорудне гр. Школовій О.С.

9. Про надання дозволу на передачу в суборенду земельної ділянки для обслуговування стоянки для автотранспорту з гаражами та під навісом за адресою: вул. Паркова, 51-г, м. Дніпрорудне ФОП Грабовець О.Д

10. Про припинення дії договорів оренди землі під розміщення відкритої автостоянки на 50 автомобілів за адресою: вул. Центральна, 26, м. Дніпрорудне ФОП Бурбелі О.Р.

11. Про передачу в оренду земельних ділянок гр. Бурбелі К.О.

12. Про припинення дії договору на встановлення земельного сервітуту з ФОП Бурбелою О.Р.

13. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування ганку під крамницю промислових товарів за адресою: м.Дніпрорудне пр.Ентузіастів, буд. 3, прим. 121 гр. Бурбелі К.О.

14. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для тимчасового складування опалого листя та гілок за адресою: м.Дніпрорудне вул. Героїв праці, біля буд. 19а КДНЗ № 7 «Теремок» комбінованого типу ДМР ВР ЗО

15. Про внесення змін до договору оренди землі № 490 від 10.07.2012 ФОП Клімашевській Г.Г.

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення тамбуру, ганку та лоджії до квартири № 21 та № 22 під дитячий клуб-магазин «Алладін» за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 21 ФОП Клімашевській Г.Г.

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу за адресою: м. Дніпрорудне, обслуговуючий кооператив «Товариство індивідуальних автогаражів – 3», вул. Залізнична, 10, діл.№ 468 гр. Борисенко В.В.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/18, гр. Малиш О.Л.

19. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі за адресою: вул. Нижня, 6, м. Дніпрорудне Басейновому управлінню водних ресурсів річок Приазов’я

20. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Шкільна, 9в, м.Дніпрорудне гр. Кірічек І.І.

21. Про укладення попереднього договору оренди землі на земельну ділянку для розміщення та обслуговування будівлі пилорами за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Паркова, 42 з гр. Малешом В.М.

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

23. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

24. Про надання згоди на тимчасове користування приміщеннями

25. Про визнання рішення сорок п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 27.09.2018 № 09 «Про включення нежитлового приміщення № 127, розташованого в м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, будинок 20, до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2018 – 2019 роках» таким, що втратило чинність

26. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ