Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 14 січня 2019 № 11

м. Дніпрорудне

 

Про заходи щодо недопущення

випадків загибелі людей на водних

об’єктах міста Дніпрорудне під

час Водохрещення

 

Зважаючи на національну традицію святкування 19 січня Водохрещення, що передбачає масове перебування людей поблизу водних об’єктів та з метою забезпечення безпеки людей під час масових святкувань на території міста Дніпрорудне, приймаючи до уваги лист Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації від 04.01.2019 №02.1.-07/0007 «Про заходи щодо недопущення випадків загибелі людей на водних об’єктах області під час Водохрещення» та лист Василівської районної державної адміністрації від 04.01.2019 №01-56/14 «Про заходи щодо недопущення випадків загибелі людей на водних об’єктах району під час Водохрещення» на підставі п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Визначити місце проведення заходу ДП «Запорізький річковий порт акціонерної судоплавної компанії «Укррічфлот» за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Дружби,73 19 січня 2019 року з 9-00 год до 15.00 год.

2. Призначити відповідальним за проведення заходу начальника відділу з питань НС та ЦОН Кемерова Г.В.

3. Забов’язати директора КП «Комфорт» ДМР Балахтаря І.В. підготувати та облаштувати місце проведення заходу;

4. Керівникам ДПРЧ-16, КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО», Дніпрорудненського ВП Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області забезпечити безпеку людей на воді під час святкування Водохрещення: чергування рятувальної служби, медичної служби, забезпечення правопорядку у місці проведення заходу.

5. Про проведення заходу інформувати відділ з питань цивільного захисту населення Василівської райдержадміністрації Запорізької області.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Малиша С.Г.

 

Секретар міської ради Л.П.РЕШЕТНЯК