Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

 

Від 13 грудня 2018 № 392

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової п’ятдесят першої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову п’ятдесят першу сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 24 січня 2019 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової п’ятдесят першої сесії винести питання:

1. Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про міський бюджет на 2019 рік»

2. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики Дніпрорудненською міською радою і її виконавчим комітетом за 2018 рік

3. Про затвердження переліку вільних земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах

4. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування тимчасової споруди (продовольчої крамниці) за адресою: вул.Героїв праці, біля буд.13, м.Дніпрорудне гр. Каулько Т.І.

5. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: пр.Ентузіастів, 3б, м. Дніпрорудне гр. Уманській І.І.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, провулок Рудний,16 гр. Рибіну А.Г.

7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування 2/25 частини нежитлової будівлі (нерухомого майна) за адресою: м. Дніпрорудне вул.Нижня, 4а гр. Малешу В.М.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд. 42, кв. 23 гр. Гречаному А.М., Гречаному В.М., Гречаному І.А., Хмілєвській Г.І.

9. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

10. Різне.

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ