Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 18 жовтня 2018 № 323

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сорок восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сорок восьму сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 29 листопада 2018 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сорок восьмої сесії винести питання:

1. Про затвердження плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2019 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

2. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Земельні питання

3. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 20 «Про затвердження переліку вільних земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах»

4. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для забезпечення функціонування нерухомого майна (продовольчої крамниці) за адресою: вул. Літня, 43 м. Дніпрорудне ФОП Сафоновій Л.В.

5. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування картоплесховища за адресою: вул. Степова, 4в, м. Дніпрорудне гр. Мельнику В.В.

6. Про приватизацію об’єкту житлового фонду м.Дніпрорудне

7. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в позичку майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

8. Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на передачу Моргузі Г.П. в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

9. Про надання згоди на тимчасове користування приміщеннями

10. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ