Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 20 вересня 2018 № 293

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сорок шостої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сорок шосту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 25 жовтня 2018 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сорок шостої сесії винести питання:

1. Про затвердження виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Допов. Кудлай О.О.

3. Про внесення змін до плану діяльності Дніпрорудненської міської ради на 2018 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

Допов. Казанцева В.Ю. – провідний спеціаліст – економіст з питань комунального господарства

4. Про передачу у строкове безоплатне користування кондиціонеру НРС НРТ-09НЗ Василівській районній державній лікарні ветеринарної медицини

Допов. Здор В.А. – директор КП «Дніпрорудненський міський ринок»

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування напівпідвального нежитлового приміщення (міський туалет) за адресою: пр.Ентузіастів, 11а, м.Дніпрорудне гр. Глумовій О.С.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою: вул. Шахтарська, 38, м. Дніпрорудне КЗ «Дніпрорудненській спеціалізованій школі I-III ступенів «Світоч» Василівської районної ради Запорізької області»

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Портова, 1в, м. Дніпрорудне СГОК «Прибрежне»

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м.Дніпрорудне, пров. 1 Травня, 1, гр. Мудрик Н.І.

9. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 4, м.Дніпрорудне гр. Токарєву О.В.

10. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: вул.Героїв праці, 23а, м. Дніпрорудне Дніпрорудненській релігійній громаді євангельських християн – баптистів

11. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для встановлення кіоску малої архітектурної форми «без фундаменту» за адресою: вул.Центральна, 2/12, м. Дніпрорудне гр. Огарь Л.О.

12. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки для продажу земельних ділянок

13. Про приватизацію об’єктів житлового фонду м.Дніпрорудне

Допов.Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

14. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов.Пірогова Н.В.

15. Про надання згоди на тимчасове користування приміщеннями

Допов. Пірогова Н.В.

16. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ