Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 26 липня 2018 № 249

м. Дніпрорудне

 

Про скликання 26.07.2018 року

позачергового засідання виконавчого

комітету Дніпрорудненської міської ради

 

Відповідно до п. 4.1; п. 4.2. розд. 4 Регламенту роботи виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42, ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради 26 липня 2018 року о 17:30 год. в залі засідань міської ради.

2.Включити до порядку денного засідання виконкому питання:

- «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Реконструкція самопливного каналізаційного колектору очисних споруд м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»;

- «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Реконструкція систем роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них в м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області»;

- «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки для будівництва об’єкту: «Будівництво зупиночного комплексу громадського транспорту по пр. Ентузіастів, 24-ж в м.Дніпрорудне Василівського району Запорізької області».

 

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ