Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 06 липня 2018 № 222

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сорок третьої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сорок третю сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 26 липня 2018 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сорок третьої сесії винести питання:

- Інформація про стан медичного обслуговування населення м.Дніпрорудне лікувальними закладами різних форм власності за 6 місяців 2018 року

Допов. Головні лікарі медичних установ, закладів міста

- Інформація про діяльність дільниці благоустрою за І півріччя 2018 та план роботи на ІІ півріччя 2018 року

Допов. Балахтарь І.В. – директор КП «Комфорт» ДМР

1. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Допов. Кудлай О.О.

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

2. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд. 22, кв. 23 гр. Гречкі Д.О.

3. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 51, кв. 3 гр. Тарасову К.І.

4. Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення городництва за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шкільна, біля буд. 9а гр. Кірічек М.Я.

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шкільна, 9в, гр. Кірічек І.І.

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою: вул. Приморська, 50, м. Дніпрорудне ОК «Садівниче товариство № 2 ЗЗРК», гр. Сутиріній Н.Д.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для обслуговування колективного садівництва за адресою: вул. Портова, 1г, м. Дніпрорудне ОК «Садове товариство № 5 ЗЗРК «Північне»»

8. Про надання дозволу на улаштування елементів благоустрою на прибудинковій території житлового фонду міста – майданчика для тимчасової зупинки особистого транспорту мешканців будинку по вул. Молодіжна, 2 м.Дніпрорудне

9. Про включення нежитлового приміщення № 127, розташованого в м.Дніпрорудне, пр.Ентузіастів, будинок 20, до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2018-2019 роках

Допов.Пірогова Н.В. – провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

10. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Дніпрорудне, що підлягають приватизації у 2018-2019 роках

Допов.Пірогова Н.В.

11. Про надання дозволу виконавчому комітету Дніпрорудненської міської ради на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

12. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ