Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

 

Від 19 квітня 2018 № 108

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової сорокової сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сорокову сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 31 травня 2018 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової сорокової сесії винести питання:

- Інформація про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради

Допов. Торопова Н.А. – керуюча справами виконкому

1. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 21.12.2017 № 08 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

2. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

3. Про надання дозволу КУП «Наш дім» ДМР на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

4. Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках, що є комунальною власністю територіальної громади м. Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

5. Про надання дозволу КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на продовження терміну консервації основних засобів

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

6. Про припинення дії договору оренди землі для розміщення приміщення для ведення городництва за адресою: вул. Лісова, біля буд. 1, м. Дніпрорудне гр. Дрогомирецькому О.В.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Літня, 29а гр. Фатєєвій А.М.

8. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на право проходу та проїзду за адресою: м. Дніпрорудне вул.Зелена, 4 ОК «Садиба»

9. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для обслуговування нежитлового приміщення за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 33/47, гр. Скабі Р.В.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівлі пилорами за адресою: м. Дніпрорудне вул. Паркова, 42 гр. Малешу В.М.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування 2/25 частини нежитлової будівлі (нерухомого майна) за адресою: м. Дніпрорудне вул. Нижня, 4а гр. Малешу В.М.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 1 гр. Стороженку С.О.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 3 гр. Стороженко І.О.

14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, провулок Рудний, 4 гр. Токарєву О.В.

15. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: провулок Рудний, 5, м. Дніпрорудне гр. Полянських А.А.

16. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування торгівельного павільйону за адресою: вул. Центральна, 4б м. Дніпрорудне ФОП Сінчук Л.А.

17. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки для продажу земельної ділянки

18. Різне.

 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ