Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

 

Від 20 квітня 2017 № 107

м. Дніпрорудне

 

Про скликання чергової двадцять шостої

сесії Дніпрорудненської міської ради

сьомого скликання

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову двадцять шосту сесію Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання 25 травня 2017 року о 14.00 год. у залі засідань міської ради.

На розгляд чергової двадцять шостої сесії винести питання:

1. Про надання дозволу КП «Дніпрорудненський міський ринок» на продовження оренди майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В. - провідний спеціаліст з питань ОРПЖКФ

2. Про надання дозволу КУ «Дніпрорудненська МЛ ДМР ВР ЗО» на передачу в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Дніпрорудне

Допов. Пірогова Н.В.

3. Про затвердження результатів продажу за конкурсом нежитлового приміщення 47 загальною площею 27.6 кв. м за адресою: м.Дніпрорудне вул.Центральна, буд.33 та надання дозволу на його продаж

Допов. Пірогова Н.В.

4. Про надання згоди КП «Дніпрорудненські теплові мережі» на списання безнадійної дебіторської заборгованості

Допов. Трегуб Н.І. – директор КП «Дніпрорудненські теплові мережі»

5. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 03 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О. – головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Земельні питання доповідає - Сергієнко Г.М. – начальник відділу з земельних питань

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування кіоску з літнім майданчиком та навісом за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, 20а ФОП Барановій С.М.

7. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування прибудови балкону до власної квартири за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Шахтарська, буд. 22, кв. 42

гр. Гречкі Д.О.

8. Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування відділення банку (нежитлове приміщення) за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Центральна, буд. 35, прим. 76, 77 ТОВ «Фірма «Стелсі»

9. Про внесення змін до договору оренди землі № 410 від 31.05.2010 ФОП Чебикіній Є.А.

10. Про надання дозволу на встановлення особистого строкового сервітуту на земельні ділянки для проведення торгівлі квасом за адресою: пр. Ентузіастів, 15 та вул.Центральна, 19, м. Дніпрорудне ФОП Рогову С.В.

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень за адресою: м. Дніпрорудне вул. Запорізька, 6 гр. Кедровському Г.І.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за адресою: м.Дніпрорудне, вул. Нижня, 54/14 гр. Лаішевкіній О.С.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розширення крамниці «Майстер» за адресою: м.Дніпрорудне вул. Центральна, 9а ФОП Мальгінову І.Г.

14. Про скасування рішення десятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 26.05.2016 № 32 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Дніпрорудне, вул. Приморська, 15в гр. Чеверді В.Г.»

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Дніпрорудне, вул.Приморська, 15в гр. Чеверді А.В.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок ФОП Рогачовій Н.Г.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

18. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 24.11.2016 № 04 «Про затвердження міської Програми фінансової підтримки громадських ветеранських організацій міста на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

19. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 35 «Про затвердження Програми благоустрою території м.Дніпрорудне на 2017 рік»

Допов. Кудлай О.О.

20. Різне. 

Примітка: до порядку денного можуть бути включені інші питання, які потребують негайного вирішення.

 

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ