Розділи

Головна

Міська влада

Виконавчi органи ради та вiддiли

Документи

Розпорядження міського голови

ДНІПРОРУДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я М І С Ь К О Г О Г О Л О В И

 

Від 23 березня 2017 №80 м. Дніпрорудне

 

Про визначення додаткових тимчасових торгівельних
місць на території КП«Дніпрорудненський міський ринок»

 

Розглянувши клопотання керівництва КП «Дніпрорудненський міський ринок» щодо визначення додаткових тимчасових торгівельних місць на території КП «Дніпрорудненський міський ринок» для проведення ярмарків з продажу ритуальних товарів до святкування Великодня та проведення поминальної неділі, з метою створення сприятливих умов для здійснення торгівельної діяльності на території міського ринку та задоволення потреб покупців, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 року № 868 «Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків», керуючись п.1, п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити адміністрації КП «Дніпрорудненський міський ринок» тимчасово надавати торгівельні місця для торгівлі ритуальними товарами до святкування Великодня та проведення поминальної неділі на території міського ринку вздовж вул. Центральна, 2 від магазину «Лотос» до магазину «Побутова техніка» в термін з 01 квітня до 25 квітня 2017 року.

2. Зобов’язати адміністрацію КП «Дніпрорудненський міський ринок» провести серед суб’єктів підприємницької діяльності роз’яснювальну роботу щодо тимчасового надання відповідних торгівельних місць на даній території міського ринку.

3. Провідному спеціалісту з питань торгівлі та захисту прав споживачів апарату Дніпрорудненської міської ради та її виконавчого комітету Піскун С.Д. та начальнику відділу в м. Дніпрорудне, майору поліції Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області Щербині Є.А. забезпечити дотримання вимог «Правил торгівлі на ринках м.Дніпрорудне» в період дії тимчасового дозволу на надання торгівельних місць на даній території.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

 

Міський голова Ю.М.КОРОБОВ